آخرین اخبار از طرح فروش فوری اعتباری سایپا

به گزارش بهترینهای وب، معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: طرح فروش فوری اعتباری محصولات سایپا که با هدف عرضه مستقیم خودرو به مصرف کنندگان و مشتریان واقعی در راستای تنظیم بازار از روز 7 خردادماه شروع شده بود، همچنان ادامه دارد.

آخرین اخبار از طرح فروش فوری اعتباری سایپا

به گزارش بهترینهای وب به نقل از سایپانیوز، حسین کاظمی طرقی اضافه کرد: در این طرح محصولات خانواده پلت فرم X100 و X200 با تسهیلات و بازپرداخت مناسب عرضه می گردد.

وی ادامه داد: باتوجه به اعلام بخشنامه تغییر شرایط چک های تسهیلاتی در روز اول ثبت نام، صدور چک توسط شخص ثالث مورد قبول نبوده و صرفاً می بایست با استفاده از چک شخص متقاضی ثبت نام نماینده خودرو صورت گیرد.

معاون بازاریابی و فروش سایپا گفت: مدارک آن دسته از مشتریانی که از تاریخ 7 تا 9 خردادماه با چک اشخاص ثالث ثبت نام نموده اند، جهت رضایت آنان و عرضه مستقیم خودرو توسط سایپا مورد پذیرش خواهد بود.

وی یادآور شد: مشتریان می توانند فقط به وسیله مراجعه به سایت اینترنتی فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانیwww.saipagroup.ir، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

کاظمی تاکید نمود: همچنین مرکز ارتباط با مشتریان گروه خودروسازی سایپا با شماره تلفن 096550 پاسخ گوی سوالات مشتریان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آخرین اخبار از طرح فروش فوری اعتباری سایپا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین اخبار از طرح فروش فوری اعتباری سایپا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید