آشنایی با شرکتی که در 1 سال بیش از 31 میلیون دلار به هکرهای کلاه سفید حقوق داده است

به گزارش بهترینهای وب، وقتی نام هکر را می شنویم عمدتا به یاد هکرهایی خواهیم افتاد که کاری به جز این که به دیگران آسیب برسانند ندارند. اما جالب است بدانید که بعضی هکرها نیز با یافتن حفره های امنیتی و اشکالات نرم افزاری شرکت های بزرگ کسب درامد می نمایند. این هکرها به هکرهای کلاه سفید مشهورند.

آشنایی با شرکتی که در 1 سال بیش از 31 میلیون دلار به هکرهای کلاه سفید حقوق داده است

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، یکی از شرکت هایی که در استخدام هکرهای کلاه سفید سابقه ای طولانی دارد، شرکت هکر وان است. این شرکت به هکرهای کلاه سفید خود وظایفی مهم می دهد. برای مثال هکرها باید پیش از این که هکرهای کلاه سیاه ، در سیستم های مختلف نفوذ نمایند، آسیب پذیری ها را پیدا نمایند.

هکر وان اخیرا تأیید نموده است که هم اکنون شش میلیونر هکر از سراسر دنیا وجود دارند که در این سیستم عامل مشارکت دارند.بیش از 1500 شرکت از خدمات هکر وان یاری می گیرند و جالب است بدانید شرکت های سرشناسی مثل مایکروسافت ، گوگل ، اینتل ، اسپاتیفای، توییتر و حتی وزارت دفاع ایالات متحده نیز بین این شرکت ها دیده می شوند.

ناتانیل واکلام مدیر ارشد هکر وان در مورد این شرکت می گوید: وقتی من برای اولین بار آغاز به پژوهش در این حوزه کردم ، مدیریت هکرها در یک نهاد رسمی در مراحل ابتدایی خود قرار داشت و فقط تعداد معدودی از شرکت ها هکرها را برای یافتن و به اشتراک گذاری آسیب پذیریها دعوت کردند. شش سال بعد فضا به طرز چشمگیری تغییر کرد. هکرهای اشکال یاب من برای کار از هر نقطه دنیا آماده اند و حتی شرکت های بزرگ نیز به هکرهای شرکت ما احترام می گذارند.

طی دوازده ماه گذشته ، هکر وان بیش از 31 میلیون دلار به هکرها در سراسر دنیا پرداخت نموده است. این شرکت اظهار داشته است که 36 درصد از این درآمد ها مربوط به هکرهایی از روسیه ، هند و ایالات متحده بوده است. لوری مرکر ، مهندس امنیت در هکروان می گوید: در حال حاضر هکر وان دارای نیم میلیون هکر ثبت شده است و هر روز 600 نفر عضو فعال می گیرد که بیش از 130،000 آسیب پذیری را کشف نموده اند.

منبع: انتخاب

به "آشنایی با شرکتی که در 1 سال بیش از 31 میلیون دلار به هکرهای کلاه سفید حقوق داده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با شرکتی که در 1 سال بیش از 31 میلیون دلار به هکرهای کلاه سفید حقوق داده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید