شروع طرح کاوش های باستان شناسی در قروه

به گزارش بهترینهای وب، مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان قروه گفت: طرح کاوش های باستان شناسی شهرستان قروه با حضور کارشناسان و استادان مجرب در بخش سریش آباد شروع شد.

شروع طرح کاوش های باستان شناسی در قروه

به گزارش بهترینهای وب به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، محمد مرادی مسئول اداره میراث فرهنگی قروه، امروز چهارشنبه 27 تیر با اشاره به ظرفیت های گردشگری شهرستان قروه و اهتمام ویژه برای معرفی این مزیت ها، اظهار کرد: قروه دارای تاریخی کهن و بناهایی تاریخی ماندگار است که می تواند در زمینه جذب گردشگر تاثیرگذار باشد.

مرادی گفت: طرح کاوش های باستان شناسی قروه شروع شده است و در مرحله نخست در منطقه سریش آباد کارشناسان میراث فرهنگی حضور یافته اند.

مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان قروه اضافه کرد: شناسایی کل آثار باستانی کشف نشده، پالایش آثار و بناها و نیز حفظ این ظرفیت های فرهنگی، تاریخی از اهداف اجرای این پروژه است.

او همچنین به اجرای طرح رطوبت زدایی حمام قصلان قروه نیز اشاره نمود و گفت: با توجه به نفوذ رطوبت در بخشی از این حمام پروژه رطوبت زدایی در متراژ 32 متر مربع در حال اجرا است.

منبع: میراث آریا

به "شروع طرح کاوش های باستان شناسی در قروه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع طرح کاوش های باستان شناسی در قروه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید