آمریکا مردم ایران را هدف قرار داده است

به گزارش بهترینهای وب، رییس انجمن صنایع همگن قطعه سازی گفت: هدف آمریکا از تحریم ها تحت فشار قرار دادن مردم ایران است به همین دلیل شاهدیم که تمرکز تحریم ها بر آسیب زدن به صنایع استراتژیک و اشتغال زا همچون صنعت خودرو و قطعه است.

آمریکا مردم ایران را هدف قرار داده است

محمدرضا نجفی منش در گفت وگو با بهترینهای وب، اظهار کرد: اینکه آمریکا صنعت خودرو را جزو تحریم های اولیه و اصلی خود قرار داد نشان می دهد که این کشور از بین بردن اشتغال کارگران ایرانی را هدف قرار داده است.

وی با بیان اینکه شاهدیم که آمریکا ورود خودروی آماده به ایران را تحریم نمی نماید اما همکاری با صنعت خودروی ایران و فروش مواد اولیه و قطعات به این صنعت را تحریم می نماید، اظهار داشت: بنابراین واضح و مبرهن است که هدف آمریکا از تحریم ها، تحت فشار قرار دادن مردم ایران برای ایجاد نارضایتی است.

رییس انجمن صنایع همگن قطعه سازی ادامه داد: در این شرایط مردم باید هوشیار بوده و همچون گذشته با حمایت از کالای ایرانی از برادران و خواهران خود که در سنگر فراوری در خط مقدم مبارزه با تحریم های آمریکا هستند حمایت نمایند.

وی اضافه کرد: مسوولان نیز باید هوشیار بوده و شرایط فعالیت صنایع به ویژه صنایع مورد تحریم همچون صنعت خودرو و قطعه را تسهیل بنمایند نه آنکه با قوانین دست و پاگیر مسائل این بخش را اضافه بنمایند.

نجفی منش با بیان اینکه خوشبختانه در روزهای اخیر اتفاقات مثبتی افتاده و بخشنامه تسهیل ترخیص مواد اولیه مورد احتیاج صنایع که در گمرک متوقف گردیده بود صادر شد، توضیح داد: تا چند روز پیش حدود 130 هزار کانتینر که عمدتا مواد اولیه مورد احتیاج صنایع است در گمرک متوقف گردیده بود که خوشبختانه در روزهای اخیر روند ترخیص این کانتینرها و ارسال مواد اولیه به واحدهای فراوریی شتاب گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آمریکا مردم ایران را هدف قرار داده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا مردم ایران را هدف قرار داده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید