آنچلوتی: راموس کامل تر از کاناوارو و بارسی است

به گزارش بهترینهای وب، سرمربی ایتالیایی بایرن مونیخ به ستایش از سرخیو راموس پرداخت و او را کامل تر از اسطوره های خط دفاعی فوتبال ایتالیا مثل کاناوارو و فرانکو بارسی دانست.

آنچلوتی: راموس کامل تر از کاناوارو و بارسی است

به گزارش بهترینهای وب و به نقل از مارکا، سرخیو راموس یکی از بهترین مدافعان تاریخ فوتبال دنیا به شمار می آید. او سال هاست در رئال مادرید بازی می نماید و بازوبند کاپیتانی این تیم را بعد از جدایی ایکر کاسیاس به بازو می بندد.

راموس نه تنها در کارهای دفاعی خوب و موثر است بلکه در بازی هجومی هم تبحر خاصی دارد. گلی که راموس در فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال 2014 به ثمر رساند باعث شد رئال مادرید جام قهرمانی در آن سال را بالای سر ببرد.

کارلو آنچلوتی یکی از مربیانی است که با راموس کار نموده است. او به ستایش از این بازیکن اسپانیایی پرداخت و گفت: راموس برای رئال مادرید بازیکنی بسیار تاثیر گذار و مفید است. تجربه و کیفیت بالایی دارد و مهم تر این که گل های حساسی هم برای تیمش به ثمر رسانده است. همه اینها باعث شده تا او به یک بازیکن بسیار باکیفیت و تاثیرگذار تبدیل گردد.

او ادامه داد: نمی توان به عنوان یک مربی و منتقد، از راموس انتظار بیشتری داشت. او یک مدافع کامل است و همه فاکتورهای یک بازیکن بزرگ را دارد. راموس در یارگیری بسیار دقیق است و با تمرکز بالایی بازی می نماید. شخصیت بالایی دارد و یک رهبر کامل در میدان است. راموس همه صفت های یک مدافع و رهبر خوب را در میدان دارد. او کامل تر از مدافعان بزرگی چون فابیو کاناوارو و فرانکو بارسی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آنچلوتی: راموس کامل تر از کاناوارو و بارسی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنچلوتی: راموس کامل تر از کاناوارو و بارسی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید