اختصاص33میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز آتش نشانی های استان تهران

به گزارش خبرنگاران آذرنیا بعد از ظهر شنبه در جلسه تأمین اعتبار خرید تجهیزات آتش نشانی برخی شهرداری های استان تهران که با حضور محمد حسین مقیمی، استاندار تهران برگزار گردید طی سخنانی با تبریک هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی به موضوع خرید نردبان های آتش نشانی در چند شهر استان تهران و تجهیز چند شهرداری استان به جرثقیل چندمنظوره آتش نشانی اشاره نمود و گزارشی از میزان اعتبار مورد احتیاج برای تأمین نردبان آتش نشانی ها و جرثقیل برای برخی شهرداری ها ارائه داد.

اختصاص33میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز آتش نشانی های استان تهران

وی گفت: پیرو جلسه ای که با استاندار تهران و انجام پیگیری ها برای خرید بالابر و جرثقیل های آتش نشانی اشته ایم در حال حاضر برای نخستین بار 2 بالابر اتریشی- آلمانی برای شهرستان پردیس خریداری گردیده است و نردبان 56 متری تحویل داده گردیده که در هفته دولت با حضور استاندار تهران به بهره برداری رسید و نردبان 40 متری دیگری نیز در گمرک آماده ترخیص است.

آذرنیا اضافه کرد: یک بالابر نیز برای شهرستان پاکدشت و 4 جرثقیل چند منظوره آتش نشانی برای شهرستان های شاهد شهر،ملارد،شریف آباد و پاکدشت خریداری گردیده است . مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان تهران با اشاره به اختصاص 33 میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز آتش نشانی ها به بالابر و جرثقیل های مجهز عنوان نمود: پیگیری ها برای ترخیص و تحویل یک بالابر و 4 جرثقیل به شهرهای استان تهران در حال اجرا است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اختصاص33میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز آتش نشانی های استان تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص33میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز آتش نشانی های استان تهران"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید