ادارات دزفول مسیر سرمایه گذاری و اشتغال را هموار نمایند

به گزارش خبرنگاران، محمد حیدری شامگاه پنجشنبه در دیدار با رئیس اداره کار شهرستان دزفول که با موضوع گزارش عملکرد این اداره برگزار گردید، اظهار کرد: اصلی ترین و شاخص ترین برنامه فرمانداری دزفول، هموار سازی مسیر در راستای ایجاد اشتغال و تشدید نظارت بر چگونگی عملکرد دستگاه های متولی در این خصوص خواهد بود.

ادارات دزفول مسیر سرمایه گذاری و اشتغال را هموار نمایند

وی اضافه نمود: بر اساس گزارشات رسیده، 25 میلیارد و 800 میلیون تومان وام روستایی و همچنین یک و نیم میلیارد تومان نیز وام فراگیر در دزفول اخذ شده است که بر این اساس، می بایست میزان ایجاد اشتغال پروژه هایی که این قبیل تسهیلات را دریافت نموده اند، قابل توجه باشد.

سرپرست جدید فرمانداری دزفول با بیان اینکه ایجاد تحرک در جامعه و حرکت دادن مردم به سمت کارآفرینی باید در ستور کار تمامی ادارات دزفول باشد، گفت: باید توجه داشت، سیاست های دولتی در ایجاد اشتغال به بیراهه نرود و افرادی که در راستای کارآفرینی و ایجاد شغل، منابعی را اخذ نموده اند این منابع را در جای دیگری به کارگیری ننموده باشند که قطعا مُر قانون در اینجا با قدرت ایستاده است.

حیدری تاکید نمود: به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان دزفول بادقت و به صورت مستمر بر پروژه هایی که از حاکمیت وام اشتغالزایی دریافت نموده اند، نظارت خواهم کرد تا به پایان برسند.

حیدری با اشاره به گزارش رئیس اداره کار و تعاون مبنی برثبت نام 22 هزار نفر در این شهرستان در راستای ایجاد اشتغال، توضیح داد: 721 طرح روستایی و 118 طرح فراگیر در شورای اشتغال شهرستان دزفول مصوب شده اند که می بایست با تمام قوا در راستای تحقق و افتتاح این طرح ها، کوشش گردد تا جمعیت بیکار شهرستان به صورت محسوس کاهش یابد.

وی در ادامه با بیان اینکه شایسته خوزستان و شهرستان دزفول است که متوسط بیکاری آن از کشور پایین تر باشد، گفت: شهرستان دزفول دارای استعداد ها، ظرفیت ها و پتانسیل های فراوان در تمامی حوزه ها برای ایجاد اشتغال است که باید از این امکانات در جهت بهبود وضعیت اشتغال این شهرستان گام برداشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ادارات دزفول مسیر سرمایه گذاری و اشتغال را هموار نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادارات دزفول مسیر سرمایه گذاری و اشتغال را هموار نمایند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید