استراتژی های قدیمی فروش، نخ نما شده است

رئیس مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان گفت: استراتژی های قدیمی فروش در جذب مخاطبان نخ نما شده است.

استراتژی های قدیمی فروش، نخ نما شده است

به گزارش خبرنگار از ، روهام قلیچی، رئیس مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان از برگزاری همایش مدیران حرفه ای فروش در گیلان خبر داد و گفت: این همایش با استقبال پرشور مدیران و کارشناسان فروش کارخانجات در فروشگاه های بزرگ، صنوف و دانشجویان برای افزایش سهم بازار گیلانی ها با بهره مندی از تکنیک های رفتار حرفه ای به نحو مطلوب برگزار گشت.

او، شناسایی فضای بازار با روش های نوین را گام اول در فروش حرفه ای دانست و افزود: یک مدیر حرفه ای فروش باید اصول و چارچوب فروش و بازار را مهندسی کند و این با شاخص های سنتی قدیمی میسر نمی شود استراتژی های قدیمی فروش در جذب مخاطبان نخ نما شده است.

رئیس مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان، هدف مرکز آموزش بازرگانی از برگزاری این همایش را سوق دادن مدیران و کارشناسان فروش در به کارگیری از ابزار ها و استراتژی های نوین و حرفه ای اظهار داشت و گفت: یادگیری مسائل فنی و تکنیک های اصولی فروش و نوآوری در متقاعدسازی جامعه هدف برای کلیه مدیران کارخانجات و صنوف و بازاریابان داخلی و خارجی یک ضرورت است که این مرکز در اجرای رسالت اجتماعی خود، به صورت زنجیره وار به آموزش آن با استفاده از اساتید برجسته و کارآزموده می پردازد.

روهام قلیچی، با بیان اینکه اگر کالا و خدمات خود را به صورتی عرضه کنیم که منجر به فروش نشود زباله تولید کرده ایم، افزود: برای جلوگیری از افزایش زباله باید از کهنه ماندن خارج شویم و همزمان با سلیقه بازار و متناسب با مخاطب، محصول و خدمات را ارائه و سرعت را نیز چاشنی کار کنیم تا با بقای نسبی ادامه جهت مطلوبی داشته باشیم.

او، با ابراز خرسندی از حضور بسیار پرشور مدیران و کارشناس فروش در این همایش اعلام و شرح داد: این استقبال نشانگر پتانسیل های انسانی ارزشمند و تعالی نگر در صنف و صنعت استان است و عزم این مرکز را در برگزاری سلسله وار آموزش ها پایدار تر از گذشته می کند.

م.ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "استراتژی های قدیمی فروش، نخ نما شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراتژی های قدیمی فروش، نخ نما شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید