استراماچونی: حق یوونتوس است که بالاتر از این اینتر بی ثبات باشد!

به گزارش بهترینهای وب، خبرنگاران : مربی تیم اینترمیلان ایتالیا می گوید، یوونتوس به واسطه بازی های بهتر و عملکرد باثباتش شایسته بالاتر قرار دریافت از تیم او است.

استراماچونی: حق یوونتوس است که بالاتر از این اینتر بی ثبات باشد!

به گزارش بهترینهای وب، آندرا استراماچونی، مربی اینتر در آستانه دیدار تیمش با لاتزیو در هفته هفدهم رقابت های سری A اعتراف کرد که شاگردانش ثبات لازم را نداشته است. آبی و مشکی پوشان شهر میلان در حال حاضر پشت سر یوونتوس در رده دوم جدول رده بندی سری A قرار دارند.

استراماچونی عقیده دارد حق یوونتوسی هاست که صدرنشین باشند چون عملکرد آنها با ثبات تر بوده است. او گفت: یوونتوس؟ آنها نشان داده اند که با ثبات تر از بقیه هستند، نه تنها در دریافت نتایج بلکه در عملکرد انفرادی بازیکنان شان. به همین خاطر است که می گویم آنها لیاقت دارند بالاتر از ما باشند. می دانستیم که در تک بازی می توانیم یوونتوس را شکست دهیم اما پروژه این تیم یک سال جلوتر از ماست. به علاوه آنها بازیکنان بزرگی دارند و برای هریک از پست ها دو، سه بازیکن جایگزین.

استراماچونی سپس به تمجید از عملکرد مردانش برابر تیم های بزرگ پرداخت و اضافه نمود: بازی هایی که ما مقابل رقبای اصلی خود نشان داده ایم ثابت می نماید که می توانیم رقابت کنیم. ما امتیازاتی از دست داده ایم و حسرت آنها را می خوریم اما این نشان می دهد که تیم ما هنوز جا برای پیشرفت دارد. شرایط می توانست از این هم بدتر باشد اگر به تیم های بزرگ می باختیم.

مربی اینتر در انتهای به بازی نسبتا سخت تیمش مقابل لاتزیو اشاره ای داشت. او با تمجید از ولادیمیر پتکوویچف، مربی بوسنیایی آبی پوشان شهر رم گفت: لاتزیو نیم فصل فوق العاده ای داشته است. یادم می آید ابتدای فصل همه با تردید راجع به پتکوویچ حرف می زدند اما حالا او توانسته نظر همه را تغییر دهد. آنها برای هر تیمی یک تهدید جدی هستند. آنها فقط در خانه ناپولی بد آوردند اما با این حال هنوز یکی از تیم های تراز اول ایتالیا هستند.

منبع: تسنیم

به "استراماچونی: حق یوونتوس است که بالاتر از این اینتر بی ثبات باشد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی: حق یوونتوس است که بالاتر از این اینتر بی ثبات باشد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید