استقلال با نفت ترک عادت می نماید؟

به گزارش بهترینهای وب، استقلال در سه فصل اخیر هیچ گان نتوانسته در هفته سوم جزو سه تیم ابتدایی باشد و باید دید آیا شاگردان استراماچونی می توانند با رجحان برابر نفت مسجدسلیمان به این رده ها برسند یا خیر.

استقلال با نفت ترک عادت می نماید؟

به گزارش بهترینهای وب، شاگردان استراماچونی فصل را دلخواه طرفداران شروع نکردند و طبق روال سه ساله گذشته نتوانستند نتایج خوبی را در دو هفته ابتدایی کسب نمایند تا پس از گذشته 180 دقیقه از بازی آبی های پایتخت، این تیم در رتبه نازل دوازدهم قرار گبیرد.

البته این اتفاق عجی نیست و آبی ها سه سالی است که فراموش نموده اند در دو هفته ابتدایی نتایج مطلوب بگیرند. استقلال منصوریان در فصل 96/95 لیگ را با یک مساوی و یک شکست شروع کرد و مثل سال جاری در رده دوازدهم نهاده شد. آبی ها در هفته سوم هم نتوانستند پیروز شوند و با باخت برابر رخود به صندلی پانزدهم جدول پانزده تیمی این مسابقات رسیدند.

فصل بعد یعنی در لیگ هفدهم مدیران استقلال شفر را جایگزین منصوریان کردند تا روزهای پیرمرد پرحاشیه در استقلال شروع گردد. استقلال فصل 97/96 نیز همانند سال قبل فصل را با شکست در هفته اول و تساوی در هفته دوم شروع کرد تا تیم شفر در رده یازدهم قرار بگیرد. پس از این اتفاقات ابی ها به خود آمدند و توانسند در هفته سوم پیروز شوند اما تراکم جدول و پیروزیت تیم های نیمه اول جدول باعث شد استقلال تنها دو رتبه صعود نمایند و به صندلی نهم برسند.

قهرمانی جام حذفی در سرانجام فصل شفر را در این تیم ماندنی کرد اما سرمربی آلمانی در لیگ هجدهم هم نتوانست کار را با قدرت شروع کند. دو مساوی در هفته های اول و دوم استقلالی ها را تا رده نهم پایین کشید اما علی رغم پیروزی در هفته سوم، استقلال باز هم نتوانست از همان ابتدا جزو سه تیم اول قرار بگیرد. این فصل استقلال این شانس را دارد که با شکست نفت مسجدسلیمان و مغلوب شدن حریفانش از همین هفته سوم به صندلی سه تیم اول برسد و خود را به عنوان یکی از جدی ترین مدعیان قهرمانی معرفی کند.

البته آبی ها کار سختی برای شکست دادن تیم خوزستانی ندارند زیرا تجربه پنج بازی آخر دو تیم کفه ترازو را به سمت شاگردان استراماچونی سنگین می نماید. پنج بازی آخر دو تیم با فزونی استقلالی ها همراه بوده اما مقاومت شاگردان تارتار در مسجدسلیمان برابر تراکتور مدعی و دریافت امتیاز از این تیم نشان می دهد نفتی ها به همین راحتی در خانه امتیاز از دست نمی دهند و استقلال با چالش جدی رو در رو است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "استقلال با نفت ترک عادت می نماید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال با نفت ترک عادت می نماید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید