اطلاعاتی جدید از گوشی زد وان پرو منتشر شد ، دوربین سه گانه و اسکنر اثر انگشت

شرکت ویوو اطلاعاتی جدید از گوشی زد وان پرو منتشر نموده است. این گوشی به زودی وارد بازارهای هند خواهد شد و شرکت ویوو حساب ویژه ای برای فروش این گوشی باز نموده است.

اطلاعاتی جدید از گوشی زد وان پرو منتشر شد ، دوربین سه گانه و اسکنر اثر انگشت

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، شرکت ویوو در وب سایت رسمی خود اطلاعاتی از گوشی جدید زد وان پرو منتشر نموده است بر اساس این اطلاعات گوشی مذکور از دوربین سه گانه، اسکنر اثر انگشت در بخش پشت گوشی و حفره پانج در صفحه نمایش برخوردار است.

این روزها بازار گوشی های چینی میان رده و ارزان قیمت بسیار داغ است و بسیاری از خریداران آسیایی مایلند از این نوع گوشی ها استفاده نمایند. گوشی زد وان پرو ویوو دارای چیپ ست اسنپدراگون 710 است و با یک باتری ویژه و بسیار قدرتمند عرضه می گردد که تا 21 روز کار خواهد نمود.

البته بر اساس اطلاعات شرکت ویوو، گوشی زد وان پرو یک گوشی هوشمند جدید نیست، بلکه یک Z5x جدید است که ماه گذشته در چین معرفی شده بود و درواقع قرار است یک نسخه قوی تر از نسخه قبلی با مشابهت های بسیار زیاد را ببینیم. گرچه شرکت ویوو تاریخ انتشار رسمی این گوشی را تعیین ننموده است، اما این گوشی به وسیله بعضی وب سایت های محلی در حالت پیش فروش واقع شده است.

منبع: انتخاب

به "اطلاعاتی جدید از گوشی زد وان پرو منتشر شد ، دوربین سه گانه و اسکنر اثر انگشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعاتی جدید از گوشی زد وان پرو منتشر شد ، دوربین سه گانه و اسکنر اثر انگشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید