اطلاعات بیمه شخص ثالث خودروها به اشتراک گذاشته می گردد

به گزارش بهترینهای وب، رضا باقری اصل دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات در توئیتر نوشت: با موافقت وزیر امور مالی و دارایی و همراهی بیمه مرکزی، اطلاعات بیمه شخص ثالث طبق مصوبه و شرایط کارگروه تعامل پذیری دولت الکترونیک، در اختیار کسب و کارهای مرتبط با خودرو، از جمله شرکتهای بیمه، خرید و فروش و حمل و نقل قرار خواهد گرفت.

اطلاعات بیمه شخص ثالث خودروها به اشتراک گذاشته می گردد

وی با بیان اینکه این سرویس مربوط به مصوبه جلسه سوم کارگروه تعامل پذیری دولت الکترونیکی است، گفت: به زودی اطلاعات مربوط به معاینه فنی خودروها (سیمفا) نیز در اختیار کسب وکارهای مرتبط با خودرو قرار می گیرد.

به گزارش بهترینهای وب، کارگروه تعامل پذیری دولت الکترونیکی مطابق با مصوبه شورای عالی فضای مجازی و در راستای اجرای بند ث ماده 67 قانون برنامه ششم توسعه و آیین نامه اجرایی احصای کلیه استعلامات و ایجاد نظام استانداردسازی تبادل اطلاعات بین دستگاهی (مصوب شورای عالی فضای مجازی)، توسط شورای اجرایی فناوری اطلاعات ایجاد شده است.

هدف از تشکیل این کارگروه، ایجاد هماهنگی، نظارت، تصمیم سازی در تبادل اطلاعات بین دستگاهی به منظور حفظ یکپارچگی، استانداردسازی، تسهیل و تسریع در ارائه خدمات الکترونیکی و به اشتراک گذاری اطلاعات دستگاههای اجرایی است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اطلاعات بیمه شخص ثالث خودروها به اشتراک گذاشته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعات بیمه شخص ثالث خودروها به اشتراک گذاشته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید