افزایش سهمیه روزانه مرغ دولتی بناب به 8.5 تن

به گزارش بهترینهای وب، خبرنگاران/آذربایجان شرقی فرماندار بناب از افزایش سهمیه روزانه مرغ دولتی شهرستان به 8.5 تن اطلاع داد.

افزایش سهمیه روزانه مرغ دولتی بناب به 8.5 تن

شهریار فتحی در جلسه آنالیز مسائل توزیع مرغ در سطح شهرستان، گفت: مسئله ای در تهیه و توزیع مرغ در شهرستان نداریم و به اندازه کافی مرغ وارد شهرستان بناب می گردد و از این به بعد هم قطعا مسئله ای از این نظر وجود نخواهد داشت.

به گزارش بهترینهای وب، وی اضافه کرد: مصرف روزانه مرغ در شهرستان بناب حدود هفت تن است که باید در توزیع مرغ، نظارت و دقت بیشتری گردد تا مرغ به صورت کامل به دست مصرف نمایندگان برسد. به مرور سهمیه توزیع مرغ بناب اضافه کرده خواهد شد و تا هر اندازه که احتیاج باشد، مرغ وارد بناب می گردد.

وی ادامه داد: مرغ فروشان باید امین و امانت دار مردم باشند و اجازه ندهند که فشار به مردم وارد گردد. کشتارگاه ها هم نباید مرغ فروشان را مجبور به فروش آلایش مرغ در کنار گوشت مرغ با قیمت بالا نمایند.

فتحی گفت: ما نماینده و خادم مردم هستیم و باید برای حل مسائل مالی، 24 ساعته کوشش کنیم و در این راستا قطعا اجازه نخواهیم داد تا عده ای سودجو، بازار را به دست بگیرند و مردم را تحت فشار قرار دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افزایش سهمیه روزانه مرغ دولتی بناب به 8.5 تن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سهمیه روزانه مرغ دولتی بناب به 8.5 تن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید