انتقاد شهرداران آمریکا از سیاست های ضد مهاجرتی ترامپ

به گزارش بهترینهای وب، شهرداران دموکرات در شهر های آمریکا با رد تهدید های ترامپ مبنی بر ایجاد شهر ها یا اماکنی خاص برای مهاجران غیرقانونی ساکن در آمریکا اعلام کردند شهر های آن ها از مهاجران قانونی به آمریکا استقبال می نمایند.

انتقاد شهرداران آمریکا از سیاست های ضد مهاجرتی ترامپ

به گزارش ، به نقل از خبرگزاری رویترز، شهرداران دموکرات در شهر های آمریکا با رد تهدید های دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور، مبنی بر ایجاد شهر ها یا اماکنی خاص برای مهاجران غیرقانونی ساکن در آمریکا خاطرنشان کردند شهر های آن ها از مهاجران قانونی به آمریکا استقبال می نمایند.

ترامپ در توئیتی اعلام نموده بود میخواهد مهاجران غیرقانونی به آمریکا را در بعضی مناطق یا شهر های خاص و به صورت ایزوله اسکان دهد.

شهرداران شهر های مختلف آمریکا، از لس آنجلس گرفته تا شیکاگو و فیلادلفیا، به سرعت به این اظهار نظر ترامپ واکنش نشان دادند.

جیم کنی Jim Kenney، شهردار فیلادلفیا، با صدور بیانیه ای در روز آدینه خاطرنشان کرد: فیلادلفیا آماده است از این مهاجران که ما دهه هاست آن ها را در جوامع خود جذب نموده ایم استقبال کند.

وی در بخشی از بیانیه خود توضیح داد: این طرح کاخ سفید نشان دهنده اوج بی توجهی دولت ترامپ به حقوق اساسی بشر است.

ترامپ سختگیری علیه مهاجران قانونی و غیرقانونی در آمریکا را از محور های اصلی برنامه دولت خود عنوان نموده است.

اریک گارستی Eric Garcetti، شهردار لس آنجلس، در توئیتی در روز پنجشنبه و بعد از صدور اخباری در این زمینه نوشت: این مردم (مهاجران) مهره های سرباز (در بازی شطرنج) نیستند.

شهرداران شهر های اوکلند، کالیفرنیا و تکوماپارک Takoma Park (واقع در ایالت مریلند) نیز از این اظهارنظر ترامپ انتقاد نموده اند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "انتقاد شهرداران آمریکا از سیاست های ضد مهاجرتی ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد شهرداران آمریکا از سیاست های ضد مهاجرتی ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید