انتقاد ملی پوش والیبال از اهدای مدالهای فصل گذشته لیگ

به گزارش خبرنگاران، امروز دوشنبه پس از تمرین تیم ملی والیبال مدال قهرمانی فصل گذشته لیگ برتر والیبال به بازیکنان داده گشت. بانک سرمایه فصل گذشته قهرمان مسابقات لیگ برتر والیبال گشت و مدال ها و کاپ رقابت ها در هفته پایانی مسابقات لیگ ملت های والیبال که به میزبانی ایران برگزار گشت به نمایندگی از سایر تیم ها به یک نفر داده گردد و امروز نیز مدال ها بدون هیچ تشریفات و مراسم خاصی به بازیکنان داده گشت.

انتقاد ملی پوش والیبال از اهدای مدالهای فصل گذشته لیگ

علی شفیعی ملی پوش فصل گذشته بانک سرمایه در مصاحبه با خبرنگاران درباره اهدای مدال های لیگ گفت: در رقابت های لیگ ملت هاف، مدال ها به نمایندگی از بازیکنان به یک نفر داده گشت و امروز نیز مدالها بدست ما رسید. او در ادامه اضافه نمود: با بانک سرمایه دو سال متوالی قهرمان لیگ گشتیم که البته سال جاری سرمایه منحل گشت. هر سال نیز قرار بود طی برگزاری یک مراسمی مدالها به ما اهدا گردد اما نمی دانم چرا این مراسم گرفته نمی گردد و یک دفعه یک نفر این گونه مدالهای سال گذشته را به ما می دهد.

منبع: mehrnews.com
اخبار و مقالات مرتبط با "انتقاد ملی پوش والیبال از اهدای مدالهای فصل گذشته لیگ"

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در دیدار با دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اهمیت حوزه گردشگری در ایجاد اقتصاد پویا و اشتغال پایدار اعلام کرد: نقش گردشگری در توسعه کشور با توجه به محدودیت منابع و شرایط پیش ­رو کم نظیر است.

یک سیاست مدار زن عراقی اظهار داشت که بر سر تصدی پست های وزارتی معامله هایی صورت می گیرد و وضعیت درمورد کرسی های پارلمان نیز به همین منوال است و کرسی های پارلمان میان طرف های سیاسی عراقی به هزینه یک میلیارد و نیم دینار فروخته می گردد.

به "انتقاد ملی پوش والیبال از اهدای مدالهای فصل گذشته لیگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با انتقاد ملی پوش والیبال از اهدای مدالهای فصل گذشته لیگ

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید