انجام 110 هزار مأموریت شهربان در دی ماه 97

به گزارش بهترینهای وب، خبرنگاران آنلاین:مدیر عامل شهربان شهرداری تهران از انجام 110 هزار عملیات و مأموریت با همکاری شهرداری های مناطق و نواحی پایتخت در دی ماه 97 اطلاع داد.

انجام 110 هزار مأموریت شهربان در دی ماه 97

سید امیر فتاحیان در گفت وگو با شهرنوشت با اشاره به تعداد عملیات صورت گرفته از سوی شرکت شهربان و حریم بان اظهار کرد: در دی ماه 97، با همکاری شهربان و شهرداری های مناطق و نواحی، تعداد 110 هزار و 217 عملیات و مأموریت انضباط شهری در نواحی 123 گانه پایتخت صورت گرفته است.

او افزود: از تعداد 123 هزار و 219 ماموریت، 68 هزار و 156 مورد مربوط به پیشگیری و یا برطرف تخلف در حوزه ساخت و ساز شهری، تعداد 33 هزار و 913 مورد مربوط به برطرف سد معبر و تسهیل رفت و آمد شهروندان و تعداد 8 هزار و 148 مأموریت هم مربوط به برطرف تخلف و صیانت از حریم تهران است.

فتاحیان با بیان این که مأموریت های انضباط شهری در قالب های پیشگیری از تخلفات ساخت و ساز، نظارت، صیانت، برطرف سدمعبر و برطرف تخلف توسط مأموران انضباط شهری (شهربانان، حریم بانان و معبربانان) انجام می گردد، گفت: مشارکت شهروندان در این حوزه بسیار کارگشا و مهم است. بنابراین از شهروندان محترم تهرانی تقاضا داریم در صورت مشاهده، هرگونه تخلف در حوزه های ساخت و ساز در شهر تهران، تخلف در حریم پایتخت و تخلف در معابر عمومی را به سامانه 137 شهرداری تهران گزارش نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "انجام 110 هزار مأموریت شهربان در دی ماه 97" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انجام 110 هزار مأموریت شهربان در دی ماه 97"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید