اوجاقی: روس ها اواخر خرداد به تهران می آیند

به گزارش بهترینهای وب، خبرنگاران: مدیر تیم های ملی ووشو گفت: تیم روسیه اواخر خرداد به تهران می آید و بعد از آن نیز میزبان تیم های ملی ووشو چین و مصر خواهیم بود.

اوجاقی: روس ها اواخر خرداد به تهران می آیند

حسین اوجاقی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی بهترینهای وب گفت: طبق هماهنگی های انجام شده تیم خوب و قدرتمند روسیه اواخر خرداد به تهران می آید و بعد از این تیم نیز به ترتیب میزبان چینی ها و مصری ها خواهیم بود. این برنامه ها می تواند تیم ملی را برای حضور در رقابت های آسیایی آماده کند تا به امید خدا در اینچئون حضوری قدرتمند داشته باشیم.

وی ادامه داد: در کنار چین و روسیه باید روی تیم مصر نیز حساب باز کنیم و از حضور این تیم در تهران بهترین استفاده را ببریم. مصری ها در بعضی رقابت ها حتی توانستند ملی پوشان ما را از پیش رو بردارند و در تیم شان از سانداکاران عنوان داری بهره می برند. به هر حال امیدوارم بهترین استفاده را از این فرصت ببریم و به خوبی بتوانیم بر روی نقاط ضعف و قدرت مان را تقویت کنیم.

مدیر تیم های ملی ووشو در خصوص برگزاری سومین دوره رقابت های انتخابی ساندا بیان کرد: تقریبا 8 مبارزه را در این دور از رقابت های انتخابی برگزار می کنیم و نفرات در اوزان مختلف انگیزه بسیار بالایی هم برای حضور در این مسابقات دارند. البته در اواخر این دوره از اردوها نیز دور چهارم رقابت های انتخابی را برگزار می کنیم. وضعیت بدنی نفرات خوب است و از لحاظ فنی هم هر روز شاهد پیشرفت در عملکرد آنها هستیم.

منبع: تسنیم

به "اوجاقی: روس ها اواخر خرداد به تهران می آیند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اوجاقی: روس ها اواخر خرداد به تهران می آیند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید