اولویت های فدراسیون هندبال در روزهای آغازین سال 98

دبیر فدراسیون هندبال معین شدن کادر فنی تیم های ملی هندبال در رده های سنی مختلف را مهمترین برنامه پیش روی این روزهای هندبال ایران دانست.

اولویت های فدراسیون هندبال در روزهای آغازین سال 98

محمدرضا رجبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد برنامه های فدراسیون هندبال پس از برگزاری انتخابات و حضور پاکدل در رأس فدراسیون، گفت: با شروع سال جدید جلسات کمیته ها برگزار خواهد شد و در مورد کارها و برنامه ها در اسرع وقت تصمیم گیری خواهد شد. فعلا رده های ملی باید به مسابقات اعزام شوند که برنامه ریزی برای آنها در اولویت است. کادر فنی تیم ها نیز باید معین گردد. در چند جلسه کادر فنی این تیم ها و برنامه ریزی ها انجام می گردد.

وی در ادامه اضافه کرد: تیم ساحلی و بانوان در رده های پایه باید به مسابقات اعزام شوند که جزو فوریت های تصمیم گیری ما هستند. مردان هم اواخر سال باید در انتخابی المپیک شرکت نمایند و احتیاج است تا برای برگزاری اردوی آنها برنامه ریزی گردد. بحث کادر فنی تیم ملی بزرگسالان از موضوعاتی است که باید در اسرع وقت انجام گردد.

دبیر فدراسیون هندبال در سرانجام گفت: فعلا در حال ارزیابی عملکرد استان ها در سال گذشته و تدوین جزئیات برنامه های هندبال در سال 98 هستیم. همچنین کادر اجرایی فدراسیون نیز از جمله نایب رئیس و نایب رئیس بانوان باید زودتر معین شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اولویت های فدراسیون هندبال در روزهای آغازین سال 98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولویت های فدراسیون هندبال در روزهای آغازین سال 98"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید