باید پاسخ اعتماد مربیان را با بهترین مدال بدهم

به گزارش بهترینهای وب، رامین طاهری در حاشیه آخرین اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابتهای جهانی قزاقستان به خبرنگاران گفت: مدتها برای رسیدن به دوبنده تیم ملی کوشش کردم و میادین مختلف داخلی و خارجی را پشت سر گذاشتم. من در این راه با آسیب دیدگی های جدی هم روبرو شدم که خوشبختانه بعد از عمل جراحی توانستم دوباره با قدرت به میدان بازگردم.

باید پاسخ اعتماد مربیان را با بهترین مدال بدهم

وی اضافه کرد: فراز و نشیب های زیادی رو پشت سر گذاشتم و بارها مجبور شدم از صفر آغاز کنم اما ناامید نشدم و حالا قصد دارم با امید و انگیزه دو چندان به مدال و سکوی رقابتهای جهانی دست یابم. من حتی زمانی که از حضور در ترکیب تیم ملی هم مطمئن نبودم باز هم با تمام وجود تمرین می کردم و فقط به هدفم می اندیشیدم.

قهرمان کشتی فرنگی آسیا ادامه داد: مدعیان زیادی در وزن 87 کیلوگرم حضور دارند و از اینکه توانستم از بین مدعیان داخلی به دوبنده تیم ملی دست یابم بسیار خوشحالم، اما کار اصلی من هنوز باقی مانده و باید در رقابتهای جهانی در بهترین نفرات جهان کشتی بگیرم. به هر حال من برای فتح سکوی جهانی به قزاقستان می روم و به جز کسب مدال طلا به هیچ چیز دیگری فکر نمی کنم.

ملی پوش وزن 87 کیلوگرم کشتی فرنگی در سرانجام خاطر نشان کرد: به خوبی تمام حریفان اصلی و باتجربه در جهانی را می شناسم و با بعضی از آنان سابقه کشتی و حتی پیروزی بر آنان را دارم. من باید به هر شکل ممکن سهمیه المپیک را در این مسابقات کسب کنم و این موضوع یکی از اولویت های من است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "باید پاسخ اعتماد مربیان را با بهترین مدال بدهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باید پاسخ اعتماد مربیان را با بهترین مدال بدهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید