با وعده تلویحی شفر؛ روزهای خوب استقلال به چند ماه بعد موکول شد

به گزارش بهترینهای وب، استقلال تهران بر خلاف میل هوادارانش و انتظاری که از آن می رفت در فصل جدید لیگ برتر هم آغاز امیدوار کننده ای نداشت. آبی پوشان از 5 بازی در لیگ برتر تنها یک پیروزی و 6 امتیاز اندوخته دارند و در رده دهم جدول جای گرفته اند و در نخستین دیدار آسیایی شان در تهران نیز متحمل شکست سنگین 3 بر یک مقابل السد شدند.

با وعده تلویحی شفر؛ روزهای خوب استقلال به چند ماه بعد موکول شد

وینفرد شفر که علاقه زیادی به فضای مجازی دارد و وقت زیادی را در شبکه های اجتماعی صرف می نماید و شواهد نشان می دهد برخی از تصمیماتش هم بی تاثیر از این فضا نیست، در آخرین اظهار نظرش در فضای مجازی مطلب بلندی منتشر کرد که در آن به نکات مختلفی اشاره داشت.

شفر در بخشی از این مطلب می نویسد: بازیکنان جدید دیر به تیم اضافه شدند و هماهنگی آنها هفته ها و شاید ماه ها زمان احتیاج داشته باشد و افرادی که از چند روز صحبت می نمایند نمی دانند از چه چیز (فوتبال) صحبت می نمایند.

سرمربی کهنه کار و آلمانی آبی پوشان که برای فصل جدید این فرصت را داشت تا از ابتدا فرایند آماده سازی و نقل و انتقالات تیمش را مدیریت کند و از روز نخست رقابتهای لیگ برتر در کورس صدرنشینان قرار داشته باشد و حالا این موقعیت را از دست رفته می بیند، وعده بازگشت تیمش به روزهای اوج را به ماه های آینده موکول کرد که این به معنای آماده سازی فضای هواداری و اذهان عمومی برای از دست رفتن امتیازات احتمالی در هفته های پیش رو است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "با وعده تلویحی شفر؛ روزهای خوب استقلال به چند ماه بعد موکول شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با وعده تلویحی شفر؛ روزهای خوب استقلال به چند ماه بعد موکول شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید