بخش کهک قم ظرفیت گردشگری بالایی دارد

به گزارش بهترینهای وب، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم گفت: بخش کهک این استان ظرفیت گردشگری بالایی دارد و از طرح های سرمایه گذاری این بخش حمایت می کنیم.

بخش کهک قم ظرفیت گردشگری بالایی دارد

به گزارش بهترینهای وب به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم، حمید یزدانی مدیرکل میراث فرهنگی این استان امروز چهارشنبه 25 مهر 97 در دیدار با احمد امیرآبادی، نماینده مردم شریف قم در مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست ما حمایت از سرمایه گذاری در بخش گردشگری است و در ایجاد زیرساخت ها و ارائه تسهیلات آمادگی لازم را داریم.

حمید یزدانی با اشاره به روستای شاهزاده اسماعیل و وستای وشنوه گفت: روستاهای بخش کهک هم دارای جاذبه های تاریخی و هم دارای آب و هوای ییلاقی هستند که برای گردشگران جذاب است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم ادامه داد: در سال گذشته کوشک دربر روستای ویریج و خانه تاریخی عربشاهی در بخش کهک مرمت و محدوده تپه باستانی چهل بندگان صرم نیز معین حریم شد.

او ادامه داد: در سال جای با جذب اعتبارت ملی و استانی در صدد هستیم روند مرمت آثار و ابنیه تاریخی را افزایش دهیم که این مرمت ها شامل اماکن میراث فرهنگی بخش کهک نیز خواهد شد.

منبع: میراث آریا

به "بخش کهک قم ظرفیت گردشگری بالایی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخش کهک قم ظرفیت گردشگری بالایی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید