برخورد راجر فدرر با ماموری که او را به سالن راه نداد

همزمان با انتشار پست جنجالی فرهاد مجیدی فیلمی از برخورد قهرمان تنیس دنیا با ماموری که او را به دلیل نداشتن کارت شناسایی راه نداد در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده است.

برخورد راجر فدرر با ماموری که او را به سالن راه نداد

به گزارش خبرنگار، صبح امروز فرهاد مجیدی مربی تیم استقلال تهران فیلمی جنجالی را در صفحه اینستاگرام شخصی خود به اشتراک گذاشت.فیلمی که با واکنش بسیاری در میان کاربران فضای مجازی همراه بود.

مجیدی با انتشار این فیلم نشان داد که حاضر نشده است فرمان پلیس را بپذیرد.همزمان با انتشار این فیلم در فضای مجازی کاربران با هشتگ #پلیس-وظیفه-شناس از وظیفه شناسی این پلیس تقدیر کردند و از رفتار مجیدی انتقاد کردند.

درگیری لفظی فرهاد مجیدی با افسر هدایت و رانندگی +فیلم

#پلیس-وظیفه-شناس| انتقاد کاربران از برخورد فرهاد مجیدی با پلیس راهور

انتشار گسترده فیلم برخورد مجیدی با مامور راهور سبب شده است تا امروز فیلمی قدیمی از راجر فدرر قهرمان تنیس دنیا در شبکه های اجتماعی بازنشر گردد.چندوقت زمانی که او در استادیوم ملبورن پارک حاضر بود، مامور حراست استادیوم ملبورن پارک به دلیل همراه نداشتن کارت شناسایی این تنیسور سوئیسی به او اجازه ورود به رختکن را نداد.گرچه مامور، این قهرمان تنیس را می شناخت اما تنها به ورزشکاران دارای کارت اجازه ورود می داد.در مقابل این رفتار هم این تنیسور بدون هیچ اعتراضی منتظر ماند تا یکی از اعضای تیمش به این محل وارد گردد و بتواند به سالن برود.در ادامه می توانید این فیلم را ببینید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "برخورد راجر فدرر با ماموری که او را به سالن راه نداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد راجر فدرر با ماموری که او را به سالن راه نداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید