بعضی نمی خواهند استقلال پیروز باشد، باید استراماچونی را توجیه کرد!

به گزارش بهترینهای وب، محسن گروسی در تبادل نظر با خبرنگاران و در مورد استعفای استراماچونی گفت: او از یک کشور بسیار سطح بالا آمده. سرمربی آبی پوشان در یک فوتبال حرفه ای بزرگ شده، اصولی کار می نماید و نبود امکانات باعث اذیت او می گردد.

بعضی نمی خواهند استقلال پیروز باشد، باید استراماچونی را توجیه کرد!

وی تاکید نمود: البته او باید توجیه شده باشد که امکانات فوتبال ایران در همین حد است و باید با آن کنار بیاید البته متاسفانه بعضی دنبال این هستند تا استقلال را وارد حاشیه نموده و اجازه ندهند این تیم آرامش داشته باشد.

مهاجم پیشین استقلال در مورد اعتراض طرفداران به باخت آبی پوشان برابر پیکان و راه ندادن آنها برای تماشای این بازی گفت: طرفداران استقلال باید شکیبا باشند و آرامش خود را حفظ نمایند. به طور حتم بازیهای تدارکاتی برای این است که سرمربی تیم بتواند نقاط قوت و ضعف خود را رفع نموده و نسبت به بازیکنانش آشنایی بیشتری پیدا کند. ضمن اینکه معمولا این بازیهای تدارکاتی پشت درهای بسته برگزار می گردد تا سرمربی با آرامش بیشتری به همه بازیکنانش بازی داده و بداند در چه پست هایی می تواند از انها استفاده کند. بنابراین حق مسلم یک مربی است که بازیهای تدارکاتی را در پشت درهای بسته انجام دهد.

گروسی اظهار داشت: باختن در دیدارهای تدارکاتی اشکال بزرگی نیست. تیم ها می خواهند نفراتشان را بشناسند و سرمربی به نقاط ضعف تیمش پی ببرد. بنابراین طرفداران نباید نسبت به این مسئله معترض بوده و علیه بعضی ها شعار دهند بلکه باید از تیمشان حمایت نموده و آرامش را به تیم برگردانند. گروسی در ادامه گفت: تیم های بزرگ جهان هم در بازیهای تدارکاتی شکست را پذیرا می شوند تا با رفع کردن ایرادهایشان، تیمی پرقدرت را وارد بازیهای رسمی نمایند. بارها دیده ایم که تماشاگران آنها حتی زمان باخت، تیم شان را حمایت می نمایند. بنابراین طرفداران استقلال هم باید این مسئله را الگوی خود قرار داده و تحت هر شرایطی از تیم شان پشتیبانی نمایند.

مهاجم پیشین استقلال در خاتمه در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می تواند فصل پیروزی را پشت سر بگذارد، گفت: شرایط استقلال مناسب است، آنها بازیهای تدارکاتی خوبی را انجام داده اند البته باید منتظر بمانیم تا لیگ آغاز گردد و بعد در این خصوص صحبت کنیم اما همه باید دست به دست هم دهیم تا حاشیه ها را از استقلال دور نموده، آرامش را به تیم تزریق کرد تا استقلال بتواند آغازی پیروز در لیگ داشته باشد و در خاتمه هم پس از گذشت چند سال جام را بالای سر ببرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بعضی نمی خواهند استقلال پیروز باشد، باید استراماچونی را توجیه کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعضی نمی خواهند استقلال پیروز باشد، باید استراماچونی را توجیه کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید