برنامه ام برای فدراسیون فوتبال با افق 4 ساله است

به گزارش بهترینهای وب، شهاب الدین عزیزی خادم درباره ورودش به انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال به رادیو تهران گفت: انتخابات این دوره اهمیت بیشتری دارد به چند دلیل. این انتخابات بعد از اصلاح اساسنامه برگزار می گردد. سال ها شاهد این موضوع نبودیم. این نکته مهمی است که انتخابات را از دوره های قبل مجزا می نماید. صاحب اساسنامه ای شده ایم که سند راهبردی در فوتبال است.

برنامه ام برای فدراسیون فوتبال با افق 4 ساله است

وی ادامه داد: در این برهه زمانی، فوتبال ملی در یک بحران عظیم است. عبور از این بحران احتیاجمند عزم ملی و صبوری است تا ان شاءالله سربلند از این برهه خارج شویم. نکته دیگر که اهمیت این انتخابات را بیشتر می نماید، آزمون عظیمی برای تعهد به دموکراسی و حرکت در مدار قانون و عدالت است.

گزینه ریاست فدراسیون فوتبال در مورد برنامه های اقتصادی اش برای فوتبال یادآور شد: داریم در یک چارچوب حرکت می کنیم. برنامه انتخاباتی ما چند ضلعی است که یکی از ضلع های آن اقتصادی است. بنده و تیمم فوتبال ملی را دنبال می کنیم. گفتگوهای مفصلی انجام دادیم و واقعیت ها و فرصت ها و تهدیدها را آنالیز نموده ایم. برنامه راهبردی را آماده نموده ایم که مباحث اقتصادی و اهداف و راهبردها در آن دیده شده است.

عزیزی خادم توضیح داد: برنامه پیشنهادی من با افق چهارساله با رویکرد دانش بنیان و با هدف مدرن سازی فوتبال تدوین شده است. امید دارم این برنامه مورد پذیرش واقع گردد. روی این برنامه کار شده است. در چند سال گذشته در فوتبال ملی برنامه ای نداشتیم. برنامه ما می تواند آرامش و رشد و شفافیت و عدالت و افتخار را به فوتبال بدهد.

وی گفت: کار برنامه ما به اتمام رسیده است. تحقق این اهداف برآمده از نظرسنجی و مطالبات ملی است. ضعف ها مورد مطالعه واقع شده است. برنامه ما قابلیت اجرا دارد و تمام حوزه های اقتصادی، فنی و ساختارهای اقتصادی و شفافیت و پاسخگویی در آن دیده شده است. تحقق این اهداف احتیاجمند انسجام، هم افزایی، دلسوزی و مهمتر از همه صبر و توکل به خدا است. تلاشمان این است که قوانین فوتبال سالم و به روز را تدوین و عملیاتی کنیم و سرمایه اجتماعی را نه تنها برگردانیم بلکه ارتقا بدهیم.

گزینه ریاست فدراسیون فوتبال درباره تیم های پایه، فوتبال بانوان، فوتبال ساحلی و فوتسال و برنامه هایش گفت: برنامه ما جامع است که با آخرین روش ها مورد مطالعه قرار گرفته است تا قابلیت اجرایی داشته باشد. چه در حوزه بانوان و چه در حوزه پایه و فوتسال کاملاً کار کارشناسی صورت گرفته است. برنامه به تنهایی اجرا نمی گردد و برای آن احتیاج به ابزار اجرایی دارد. فکر می کنم بالاترین رکن اصلی برنامه، نیروی انسانی با کیفیت است. این نیروی انسانی با کیفیت بر برنامه مقدم است. خودمان را ملزم دیدیم برای اجرای این هم نیروی انسانی با کیفیت فراوری گردد و در حوزه اجرا هم همین نیروی انسانی به عنوان نیروی محرکه حضور داشته باشند.

عزیزی خادم در سرانجام گفت: تغییر وضع موجود از اولویت های بنده است و امیدواریم با ایجاد تغییر در تمام حوزه ها که مطالبه افکار عمومی است، انجام بگردد. اولویت دیگر صعود به جام جهانی است که مسئولیت عظیم و خطیری است. تمام کاندیداها محترم هستند. این فرصت را به فال نیک می گیرم. امیدوارم در یک فضای اخلاقی با حفظ قواعد بازی برنامه هایمان را به مجمع ارائه بدهیم و مجمع هم تصمیم مبتنی بر انصاف بگیرد. ما در مقابل انتخاب خودمان را تسلیم می دانیم. هر تصمیمی مجمع بگیرد، خودمان را مکلف به اجرای آن می دانیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برنامه ام برای فدراسیون فوتبال با افق 4 ساله است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ام برای فدراسیون فوتبال با افق 4 ساله است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید