برگزاری دهمین کنفرانس ملی بتن در مهرماه، معرفی طرح های بتنی برتر کشور

به گزارش بهترینهای وب، دهمین کنفرانس ملی بتن و شانزدهمین همایش روز بتن (بزرگداشت استاد احمد حامی)، 15 و 16 مهرماه سال جاری به همت انجمن علمی بتن ایران و با همکاری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می گردد.

برگزاری دهمین کنفرانس ملی بتن در مهرماه، معرفی طرح های بتنی برتر کشور

به گزارش بهترینهای وب، کنفرانس ملی بتن فضایی مناسب برای ارائه پژوهش ها و تحقیقات علمی اساتید و دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه ها و همچنین سایر مراکز تحقیقاتی و پژوهشی در حوزه تکنولوژی بتن و طراحی و اجرای سازه های بتنی است. نتایج این تحقیقات می تواند در فعالیت های اجرایی و پروژه های عمرانی و زیربنایی کشور که دست اندرکاران آن ها نیز در این کنفرانس شرکت دارند، مورد استفاده قرار گرفته و راه های ارتباط صنعت و دانشگاه هموارتر گردد.

تحلیل و طراحی سازه های بتنی (کد A)، تعمیر و تقویت و به سازی سازه های بتنی (کد B)، تکنولوژی بتن (کد C)، دوام و پایائی بتن و سازه های بتنی (کد D)، افزودنی های بتن و مواد کمکی مرتبط با بتن و سازه های بتنی (کد E)، اجرای سازه های بتنی (انبوه سازی، صنعتی سازی، پیش ساختگی، ساخت بتن، حمل و ریختن، تراکم، عمل آوری و بتن آماده) (کد F)، بتن و محیط زیست (توسعه پایدار) (کد G)، مدیریت اجرای سازه های بتنی و مدیریت دانش (مستند سازی) و آموزش مهندسی در زمینه بتن و سازه های بتنی (کد H) از جمله محورهای این کنفرانس علمی محسوب می شوند.

در این کنفرانس ضمن معرفی طرح های بتنی برتر کشور، از برگزیدگان مسابقات ملی بتن و خاتمه نامه برتر تقدیر به عمل می آید.

برگزاری کارگاه های تخصصی و آموزشی نظری و عملی، برگزاری سخنرانی های عمومی و تخصصی و برپایی نمایشگاه از برنامه های جانبی این کنفرانس ملی است.

علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به وب سایت www.concreteday.ir مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برگزاری دهمین کنفرانس ملی بتن در مهرماه، معرفی طرح های بتنی برتر کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دهمین کنفرانس ملی بتن در مهرماه، معرفی طرح های بتنی برتر کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید