بعیدی نژاد: امیدواریم دولت انگلیس توان سیاسی و دیپلماتیک خود را برای لغو تحریم های آمریکا به کار گیرد

به گزارش بهترینهای وب، سفیر ایران با اشاره به امضای دادخواست لغو تحریم های آمریکا علیه ایران از سوی بیش از 12 هزار نفر از شهروندان و ساکنان بریتانیا، گفت: امیدواریم دولت انگلیس توان سیاسی و دیپلماتیک خود را برای لغو این تحریم ها به کار گیرد.

بعیدی نژاد: امیدواریم دولت انگلیس توان سیاسی و دیپلماتیک خود را برای لغو تحریم های آمریکا به کار گیرد

به گزارش گروه سیاست خارجی بهترینهای وب، حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن در صفحه توئیترش نوشت: تا امروز 12 هزار و 824 نفر از شهروندان و ساکنان بریتانیا دادخواست لغو تحریم ها علیه ایران در طول دوران اپیدمی ویروس کرونا را امضا نموده اند.

وی ضمن قدردانی از همه آنهایی که این دادخواست را امضا نموده اند، مطرح کرد: تحریم های ضد انسانی تاثیر منفی بر کوشش های ایران برای مبارزه با ویروس کرونا می گذارد و در حال حاضر باید سرانجام پذیرد.

امیدواریم دولت انگلیس اعلام کند که تحریم های آمریکا را رعایت نخواهد کرد

وی همچنین نوشت: بر اساس قانون، دولت انگلیس ضروری است پاسخ خود را به درخواست های با امضای بیشتر از ده هزار نفر اعلام کند. امیدواریم دولت انگلیس در راستای حمایت از خواسته های به حق مردم دنیا و برای تقویت توان لجستیک و اقتصادی ایران جهت مقابله با بحران ویروس کرونا، اعلام کند که تحریم های آمریکا را رعایت نخواهد کرد و توان سیاسی و دیپلماتیک خود را برای لغو این تحریم ها به کار گیرد.

حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن آدینه شب اول فروردین ماه امسال در صفحه توئیترش نوشته بود: مجلس انگلیس با ثبت دادخواستی، از دولت آمریکا تقاضا نموده است که فوراً تحریم های خود علیه ایران را در دوره بیماری کرونا لغو کند.این دادخواست را تا این لحظه بیش از 1100 نفر امضا نموده اند. اتباع و اقامت نمایندگان بریتانیا می توانند این درخواست را امضا نمایند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "بعیدی نژاد: امیدواریم دولت انگلیس توان سیاسی و دیپلماتیک خود را برای لغو تحریم های آمریکا به کار گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعیدی نژاد: امیدواریم دولت انگلیس توان سیاسی و دیپلماتیک خود را برای لغو تحریم های آمریکا به کار گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید