بن عطیه: به سود رئال مادرید در لیگ قهرمانان اتفاقات عجیب زیاد رخ می دهد، آلگری به من خیانت کرد!

به گزارش بهترینهای وب، مدافع سابق تیم فوتبال یوونتوس می گوید سرمربی پیشین اش در این تیم به او خیانت نموده است.

بن عطیه: به سود رئال مادرید در لیگ قهرمانان اتفاقات عجیب زیاد رخ می دهد، آلگری به من خیانت کرد!

به گزارش بهترینهای وب، مهدی بن عطیه، مدافع میانی مراکشی سابق یوونتوس که سال گذشته این تیم را ترک کرد و به تیم الدحیل قطر پیوست، می گوید احساس می نماید که سرمربی پیشین این تیم، ماسیمیلیانو آلگری به او خیانت نموده است.

بن عطیه 33 ساله که هنوز هم بابت شیوه جدایی اش از یوونتوس دلخور است، به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: هفته بعد از باخت مان به ناپولی با آن گلی که کالیدو کولیبالی زد برای همه طرفداران یوونتوس خیلی وحشتناک بود و از همه بیشتر برای من. در آن مسابقه داشتم یکی از بهترین بازی هایم را برای یوونتوس انجام می دادم. مصدومیت جورجو کیله لینی بعد از 10 دقیقه به من فرصتی داد که به میدان بروم و من هم عملاً خط دفاعی را شخصاً مدیریت می کردم. چندین بار تیم را نجات دادم تا نتیجه صفر - صفر بماند. بعد آن کرنر دقیقه آخر رسید و داور به من گفت که دیده من پیراهن یکی از بازیکنان حریف را گرفته بودم. به همین دلیل بود که مجبور شدم از کولیبالی فاصله بگیرم و با او تماس فیزیکی نداشته باشم. بعد ناگهان رائول آلبیول جلو کشید و من راستا حرکت توپ را ندیدم و کولیبالی از کنارم فرار کرد و آن گل باورنکردنی را زد. ما بازی را یک بر صفر باختیم، اما در آن لحظه من این احساس که فقط ما بازنده بازی بوده ایم را نداشتم، چون احساس می کردم همه چیز را باخته ام. به خانه رفتم و تا سه روز بعد از آن بازی خواب به چشمانم نیامد. در تمرینات هم با هیچ کسی حرف نمی زدم.

بن عطیه ادامه داد: دو روز بعد ما تمرینات مان را برای بازی مقابل اینتر شروع کردیم که بازی سرنوشت سازی برای ما بود و دیدم که آلگری قرار نیست مرا در ترکیب قرار دهد. من تا آن موقع داشتم به طور مرتب بازی می کردم. به همین دلیل فکر می کنم که تصمیم او دلیل شخصی داشت و به نظرم داشت مرا به خاطر گلی که از ناپولی خوردیم مجازات می کرد. خوشبختانه ما بازی را در سن سیرو 3 بر 2 بردیم و در ادامه هم قهرمان شدیم، اما من هنوز احساس می کنم که آلگری مرا مقصر می دانست. با خودم می گفتم، آیا واقعاً او ندید که من در بازی با ناپولی تا قبل از آن گل چه عملکرد خوبی داشتم؟ ناپولی در آن مسابقه بر بازی مسلط بود و ممکن بود ما چهار گل بخوریم. احساس می کنم که به من خیانت شده است. من حتی با مصدومیت هم برای یوونتوس بازی کردم، چون درک می کردم که تیم به وجودم احتیاج دارد. گاهی اوقات حتی وقتی در تمرینات شرکت نداشتم هم آلگری مرا در ترکیب قرار می داد به همین دلیل وقتی که او مرا کنار گذاشت، من واقعاً ضربه خوردم.

یکی دیگر از اتفاقات تلخ دوران حضور بن عطیه در یوونتوس، خطایش روی لوکاس واسکز در بازی برگشت مقابل رئال مادرید در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 18-2017 بود. خطای او منجر به اعلام یک پنالتی به سود رئالی ها شد و آنها با وجود آن که بازی را 3 بر یک باختند به خاطر برد 3 بر صفر بازی رفت، صعود کردند.

بن عطیه درباره آن اتفاق هم گفت: خاطره وحشتناکی بود، چون در بازی رفت من و پیانیچ محروم بودیم و ما بازی را 3 بر صفر باختیم. اما وقتی دیدیم که رم چطور باختش جلوی بارسلونا را جبران کرد و به مرحله بالاتر رفت، انگیزه گرفتیم و گفتیم که ما هم می توانیم این باخت را جبران کنیم. جیجی بوفون به طرزی باورنکردنی باانگیزه بود. ما بازی فوق العاده ای انجام دادیم. در آخر بازی روی یک کرنر کریستیانو رونالدو از الکس ساندرو بلند تر پرید. جورجو کیه لینی هم یکی از هافبک های حریف را گرفته بود. من هم سعی کردم واسکز را بدون آنکه لمس اش کنم کنترل کنم. او اما از دیدن من در کنار خود غافلگیر شد و به زمین افتاد. اگر هم تماسی بین ما ایجاد شد، من اصلاً روی او خطا نکردم. وقتی به هوا بلند شده بودم، هنگام فرود ران پایم به او خورد. داوری که می خواهد در آخرین ثانیه بازی پنالتی اعلام کند باید مطمئن باشد که خطا اجرا شده است. البته نظیر چنین اتفاقاتی به سود رئال مادرید و در لیگ قهرمانان زیاد اتفاق افتاده است و به همین دلیل این اولین باری نبود که ما شاهد رخ دادن چنین اتفاق عجیبی بودیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بن عطیه: به سود رئال مادرید در لیگ قهرمانان اتفاقات عجیب زیاد رخ می دهد، آلگری به من خیانت کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بن عطیه: به سود رئال مادرید در لیگ قهرمانان اتفاقات عجیب زیاد رخ می دهد، آلگری به من خیانت کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید