بچۀ فلاح به لیدزیونایتد می رود؟

به گزارش بهترینهای وب، در عصری که به نظر می رسد پدر پول دار داشتن بهترین شغل دنیاست موفقیت آنها که روی پای خودشان ایستاده اند، به کسی باج نداده اند و همه زندگی شان در مبارزه برای به دست آوردن حداقل ها خلاصه شده، لذت بخش است.

بچۀ فلاح به لیدزیونایتد می رود؟

بهترینهای وب، احسان محمدی- در عصری که به نظر می رسد پدر پول دار داشتن بهترین شغل دنیاست موفقیت آنها که روی پای خودشان ایستاده اند، به کسی باج نداده اند و همۀ زندگی شان در مبارزه برای به دست آوردن حداقل ها خلاصه شده، لذت بخش است. حتی از دور تماشا کردنش هم به جان آدم می نشیند.

آنها محبوب ترین دوقلوهای فوتبال ایران هستند. میلاد و مهرداد محمدی. آنقدر شبیه به هم که هنوز هم برای بسیاری تشخیص اینکه کدام یک در بلژیک بازی می کند و کدام یک در آوس پرتغال سخت است. وقتی موهای سرشان را مدل سربازی کوتاه می کنند تشخیص، سخت تر هم می شود! خودشان یک بار در برنامه 90 اعتراف کردند از این شباهت استفاده کرده اند و در یک مسابقه هر کدام یک نیمه به زمین رفته اند!

شب گذشته مهرداد میهمان برنامۀ فوتبال برتر بود و مثل همیشه گفت و گویش در شبکه های اجتماعی به واسطه شوخی هایش مورد توجه قرار گرفت. اینکه گفت از زبان پرتغالی فقط فحش هایش را یاد گرفته! بازیکنی که در اولین فصل حضورش در پرتغال 6 بار بهترین بازیکن زمین شد و حالا این بخت را دارد که به تیم های بزرگ تری برود.

باشگاه لیدزیونایتد انگلیس هم برای به خدمت دریافت میلاد علاقه نشان داده است. تیمی که ستاره هایی مثل اریک کانتونا، جیمی فلوید هاسلبنک، مارک ویدوکا، آلن اسمیت، دیوید بتی، جکی چارلتون، تونی یبوا، ریو فردیناند، توماس برولین و ... در آن توپ زده اند.

یک انتقال دل چسب که اگر رخ بدهد لیگ برتر جزیره را برای ما جذاب تر می کند. پسری که هیچ وقت از اینکه بگوید پیک رستوران بوده ابایی ندارد. بچۀ جنوب شهر با ته لهجه و بی ادا. مردم دوستش دارند حتی اگر در چند برنامۀ تلویزیونی میزان سوادش در تاریخ و جغرافیا دستمایۀ شوخی و خنده قرار بگیرد.

او جایی ادعا نکرده که جغرافیا دان است، اتفاقاً هر وقت تریبون داشته گفته خیلی دنبال سواد-مواد نبوده و عشقش کار و مادر و فوتبال است. شاید به خاطر همین بی نقاب بودن کمتر در بین اهل رسانه کُشته- مرده دارد. از آنهایی که چند نفر استوری های اینستاگرام شان را تبدیل کنند به مهم ترین خبر روز فوتبال ایران!

در عصر جدید این یکی از الزامات مدرن است که ستاره ها باید کنار دستشان مشاور رسانه ای داشته باشند یا دست کم کسانی که آنها در تیتر خبرها نگه دارند. میلاد اگر داشت درخشش مقابل آس رم حتماً بیشتر از سوتی دادنش موقع پرتاب اوت دستی وایرال می شد. او که حالا پیراهن خنت بلژیک را می پوشد در مرحله یک شانزدهم لیگ اروپا در خانه رم آنقدر مقابل اسپینازولا خوش درخشید که پائولو فونسکا مجبور به تعویض مهره خودش شد.

بازیکنی که از تیم روسی با نام غریب احمد گروژنی به بلژیک رفته است برای اثبات خودش خیلی تلاش کرد آن هم وقتی که رسانه ها بیشتر روی بازیکنان دیگر تمرکز داشتند.

مهدی مهدوی کیا زمانی که در عضویت باشگاه آلمانی هامبورگ بود می گفت حتی در تمرینات تیم هم یک تیم تجهیزشده رسانه ای برای پوشش فعالیت نائوهیرو تاکاهارا بازیکن ژاپنی از این کشور می آیند و کوچکترین اتفاقات مربوط به او را پوشش می دادند اما من تنها بودم.

این تنها بودن شاید امروز به مدد شبکه های اجتماعی تا اندازه رفع و رجوع شده باشد و بعضی بازیکنان به تنهایی به تیم رسانه ای خودشان تبدیل شده باشند اما میلاد اینطور نیست. دستکم آنچه ما می بینیم نشان می دهد او به حمایت رسانه ای نیاز دارد. بازیکن سختکوش و با استعدادی که سماجت یکی از ویژگی های بازی اوست، نیاز دارد که در داخل و خارج از کشور یک مشاور رسانه ای کار بلد داشته باشد. کسی که درخشش هایش را علنی تر کند و البته رابطه اش با هواداران تیم خنت را مستحکم تر. آن وقت شاید برای بچۀ منطقه فلاح مسیرها به انگلیس هموارتر شود.

منبع: عصر ایران

به "بچۀ فلاح به لیدزیونایتد می رود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بچۀ فلاح به لیدزیونایتد می رود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید