بیرانوند: افزایش سهمیه های وزنه برداری در المپیک کار خیلی سختی است، قرار بود علی حسینی از امروز به اردو ملحق گردد

دبیر فدراسیون وزنه برداری گفت: افزایش سهمیه های المپیک کار خیلی سختی است اما مسئولان ورزش در این زمینه در حال کوشش و رایزنی هستند.

بیرانوند: افزایش سهمیه های وزنه برداری در المپیک کار خیلی سختی است، قرار بود علی حسینی از امروز به اردو ملحق گردد

محسن بیرانوند در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص وضعیت سید علی حسینی گفت: قرار بود این وزنه بردار از روز آدینه به اردوی تیم ملی ملحق گردد و در قهرمانی آسیا وزنه بزند اما من از وضعیت رکوردهایش بی خبرم.

وی در خصوص تصمیمِ سهراب مرادی در خصوص جراحی اش تاکید نمود: هنوز درخصوص او چیزی نهایی نشده اما فکر می کنم به زودی در این مورد تصمیم نهایی گرفته گردد. موضوع او خیلی مهم است چون امید اول وزنه برداری المپیک ما محسوب می گردد و شرایطش برای کاروان ورزش ما در توکیو نیز خیلی اهمیت دارد.

بیرانوند در پاسخ به موضوع کوشش دوباره ایران برای افزایش سهمیه های تیم ملی در المپیک 2020 با استفاده از سهمیه بانوان که از سوی محمدرضا داورزنی در حین برگزاری جام فجر مطرح شده، اعلام کرد: خیلی کار سختی است، مسئولان ورزش کشور در حال کوشش و رایزنی هستند اما اینکه تا امروز چه اتفاقی در این خصوص افتاده من بی اطلاع هستم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیرانوند: افزایش سهمیه های وزنه برداری در المپیک کار خیلی سختی است، قرار بود علی حسینی از امروز به اردو ملحق گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند: افزایش سهمیه های وزنه برداری در المپیک کار خیلی سختی است، قرار بود علی حسینی از امروز به اردو ملحق گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید