تابلوهای ورودی و خروجی شهرهای استان سمنان یکسان می شوند

به گزارش خبرنگاران، قدرت الله ابک شامگاه یکشنبه در جلسه کمیسیون ایمنی راه های استان سمنان به میزبانی استانداری، ضمن بیان اینکه تابلوهای ورودی و خروجی شهرهای استان یکسان می شوند، تأکید کرد: این امر باهدف زیباسازی و ساماندهی به ورودی و خروجی شهرهای استان در بعد جاده ای صورت می گیرد.

تابلوهای ورودی و خروجی شهرهای استان سمنان یکسان می شوند

وی بابیان اینکه یکسان سازی تابلوهای ورودی و خروجی شهرها از سردرگمی مسافران نیز می کاهد، اضافه کرد: علاوه بر این امر می توان به زیباسازی بصری راه های استان سمنان نیز یاری کرد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان در ادامه خواهان فرهنگ سازی بیشتر دستگاه های مسئول برای ارتقای فرهنگ ایمنی جاده ها و رانندگی شد و تأکید کرد: شاهراه تهران-مشهد سالانه با حجم وسیعی از مسافر عبوری روبرو است که کاهش تصادفات جاده ای در آن صرفاً وظیفه نیروی انتظامی و دستگاه هایی ازاین دست نخواهد بود.

ابک شرح داد: برخی اقدامات اجرا شده در سطح استان سمنان برای کاهش تصادفات شامل مواردی چون ایجاد برخی از استراحتگاه های بین راهی، حذف تقاطع های پرخطر، تسریع در اجرای عملیات راه سازی به ویژه قبل از آغاز فصل سرد سال، برطرف برخی ایرادات در زمینه طرح های راه سازی هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تابلوهای ورودی و خروجی شهرهای استان سمنان یکسان می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابلوهای ورودی و خروجی شهرهای استان سمنان یکسان می شوند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید