تارتار: رجحان مقابل ذوب آهن در آینده به ما یاری می نماید، امیدوارم برخورد ها با همه نیمکت ها جدی باشد

به گزارش بهترینهای وب، سرمربی تیم فوتبال پیکان با ابراز خرسندی از پیروزی خانگی تیمش مقابل ذوب آهن گفت که این برد در آینده به خودروسازان یاری خواهد نمود.

تارتار: رجحان مقابل ذوب آهن در آینده به ما یاری می نماید، امیدوارم برخورد ها با همه نیمکت ها جدی باشد

به گزارش خبرنگار ورزشی بهترینهای وب، مهدی تارتار بعد از ملاقات تیمش مقابل ذوب آهن گفت: بازی بی کیفیتی بود به خصوص در نیمه اول که هیچ موقعیتی را به جز ضربات ایستگاهی و اوت دستی ندیدم. هر دو تیم در این نیمه بد عمل کردند و ترس از باخت روی عملکردشان تأثیر گذاشته بود. در نیمه دوم اما ما برنامه داشتیم و روی برنامه به گل رسیدیم. روی شوت کار نموده بودیم و با شناختی که از حریف داشتیم، خوشحالم به این شکل گل زدیم. در مجموع بازی بی کیفیتی بود و بعد از گل ابتدا حریف سعی می کرد از کناره ها ارسال کند و در ادامه به دنبال بازی مستقیم بود.

وی در ادامه اضافه کرد: ذوب آهن دو مهاجم بلندقامت در اواخر بازی داشت و سعی کردیم ما هم میانگین قدی مان را بالا ببریم و خدا را شکر پیروز بودیم. این برد در آینده به ما یاری می نماید و به این سه امتیاز احتیاج مبرم داشتیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان همچنین خاطر نشان کرد: به هر دو تیم خسته نباشید می گویم و در شرایط سخت بازی شاید نتوانیم خودمان را کنترل کنیم. امیدوارم برخورد ها با همه نیمکت ها جدی باشد. نیمکت ذوب آهن جزو نیمکت های خوب است و حسینی و همکارانش در بحث شلوغ کاری و این مسائل حضور ندارند، ولی امیدوارم برخورد ها جدی باشد تا این مسئله نظمی پیدا کند.

تارتار درباره تاکتیک تیمش در نیمه اول ملاقات مقابل ذوب آهن هم گفت: مقداری دوندگی در نیمه اول در تیم کم بود و من از این موضوع گله داشتم. در بین نیمه به بازیکنانم تذکر دادم. برای همین تعویض زودهنگام داشتیم تا بتوانیم فضا را از ذوب آهن بگیریم و دیدید که در این کار نیز پیروز بودیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تارتار: رجحان مقابل ذوب آهن در آینده به ما یاری می نماید، امیدوارم برخورد ها با همه نیمکت ها جدی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: رجحان مقابل ذوب آهن در آینده به ما یاری می نماید، امیدوارم برخورد ها با همه نیمکت ها جدی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید