تارتار: پیروزی مقابل نساجی از نان شب واجب تر است، انتظار داریم جای خالی در ورزشگاه نباشد

به گزارش بهترینهای وب، مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان، پیروزی تیمش مقابل نساجی مازندران را از نان شب هم واجب تر می داند.

تارتار: پیروزی مقابل نساجی از نان شب واجب تر است، انتظار داریم جای خالی در ورزشگاه نباشد

به گزارش بهترینهای وب، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان مقابل نساجی مازندران گفت: دیدار بسیار مهم و شش امتیازی مقابل نساجی داریم. این تیم یکی از تیم های بسیار خوب این فصل بوده و از لحاظ فنی، بسیار خوب است. نساجی تیم یکدستی دارد و بازی زیبایی به نمایش می گذارد، اما اگر بتوانیم راه های نفوذ خود را کنترل و از نقاط ضعف حریف استفاده کنیم، می توانیم برنده بازی باشیم.

وی با اشاره به فاصله دریافت شاگردانش با تیم های پایین نشین در صورت شکست نساجی شرح داد: در صورت پیروزی در این مسابقه، فاصله خود را با تیم های پایین جدول افزایش می دهیم و این بازی برای ما بسیار مهم است. یک گلایه از هواداران تیمم دارم. انتظار ما از هواداران مان بیشتر است و دوست داریم آنها بیش از این به ورزشگاه بیایند.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در ادامه افزود: ما به حمایت آنها خیلی نیاز داریم و هواداران نباید تنها زمانی به کمک ما بیایند که به سراشیبی سقوط رفته ایم. انتظار داریم فردا جای خالی در ورزشگاه نباشد و هواداران به ما انگیزه بدهند تا سه امتیاز این مسابقه را کسب کنیم و از تیم های پایین جدول فاصله بگیریم تا روند خوب خود را در لیگ برتر ادامه دهیم.

تارتار در مورد غایبان تیمش برابر نساجی گفت: محروم نداریم و عباس عسکری تنها مصدوم ماست که شرایط خوبی ندارد. یکی از مدافعان ما مصدوم است که باید ببینیم به این مسابقه می رسد یا خیر.

تمام تلاش ما این است که سه امتیاز این دیدار را که از نان شب برای ما واجب تر است، بگیریم، چون دیدارهای بعدی مان سنگین تر خواهد بود.، وی ضمن بیان این جمله گفت: نساجی تیم بسیار خوبی است و باید بتوانیم هافبک های نفوذی حریف را به خوبی کنترل کنیم تا در جریان مسابقه، آسیب نبینیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تارتار: پیروزی مقابل نساجی از نان شب واجب تر است، انتظار داریم جای خالی در ورزشگاه نباشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تارتار: پیروزی مقابل نساجی از نان شب واجب تر است، انتظار داریم جای خالی در ورزشگاه نباشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید