تثبیت صندلی پیکان در صدر جدول، پیروزی آسان سایپا در ارومیه

به گزارش بهترینهای وب، تیم والیبال پیکان تهران در هفته سوم لیگ برتر با پیروزی بر فولاد سیرجان جایگاهش در صدر جدول رده بندی را محکم تر کرد.

تثبیت صندلی پیکان در صدر جدول، پیروزی آسان سایپا در ارومیه

به گزارش بهترینهای وب، هفته سوم لیگ برتر والیبال از ساعت 16 امروز(یک شنبه) با انجام شش دیدار در شهرهای تهران، ارومیه، اردکان، ورامین و اراک برگزار گردید.

در یکی از مهمترین بازی ها در خانه والیبال تیم صدرنشین پیکان تهران میزبان فولاد سیرجان رده سومی بودند که در انتها خودروسازان موفق شدند در ادامه روند بردهایشان با نتیجه سه بر صفر از سد مهمانشان بگذرند تا شاگردان ترکاشوند با سه برد و 9 امتیاز صندلیشان در صدر جدول را مستحکم تر نمایند.

این دو تیم در حالی به مصاف هم رفتند که پیش از این شکستی را تجربه نکرده بودند و با توجه به بازیکنان نام آشنایی که در ترکیب دو تیم بود پیش بینی می شد که شاهد بازی جذابی باشیم. پیکان ها که می دانستند در صورت شکست در این بازی محتمل است تا صندلی پنجم پایین بیایند از همان ابتدا بسیار جنگنده ظاهر شدند و در سوی مقابل سیرجانی ها با رهری مهدی مهدوی در درون زمین، پایاپای با میزبان جنگیدند اما ست نخست در نهایت با برتری 25 بر 23 پیکان انتها یافت.

در ست دوم شاگردان ترکاشوند عملکرد نسبتا هماهنگ تری را به نمایش گذاشتند و در ابتدا 6 بر 3 از شاگردان دامعانی پیش افتادند و توانستند با فاصله امتیازی در نهایت 25 بر 21 برنده ست دوم شوند. در ست سوم سیرجانی ها به آب و اتش زدند اما ناگهان شاگردان ترکاشوند توانستند 13 بر 10 از مهمان پیشی بگیرند و در انتها با افزایش فاصله امتیازی موفق شدند ست سوم را هم 25 بر 20 به سود خود به تمام نمایند تا قاطعانه در صدر جد ل بایستند.

پیکان توانست ست های بازی را با امتیاز های 25-23، 25-21 و 25-20 به سود خود تمام کرد تا روند برد های فولاد سیرجان با این شکست را متوقف کند.

در دیگر دیدار های مهم امروز سایپا در ارومیه مهمان درنا بود که توانست با نتیجه سه بر صفر به برتری برسد و ضمن جبران شکست در بازی گذشته با دو برد و 7 امتیاز احتمالا تا رده سوم در جدول بالا بیایند. در سوی دیگر درنا ارومیه با سه باخت بیشتر به قعر جدول نزدیک تر شد.

در یکی دیگر از مهمترین بازی ها خاتم اردکان در خانه میزبان پیغام مشهد است که این بازی در ست سوم و با حساب دو بر صفر به سود خاتم در جریان است. شاگردان میر حسینی با این برد می توانند به جمع چهار تیم بالای حدول بپیوندند.

همچنین سایر دیدار های هفته سوم لیگ برتر والیبال در جریان است که نتایج به توضیح زیر است:

پیکان تهران 3 - فولاد سیرجان صفر (25-23، 25-21، 25-20)

خاتم اردکان 2 - پیغام مشهد صفر (25-21، 25-21، در ست سوم در جریان است)

درنا ارومیه صفر - سایپا تهران 3 (22-25، 16-25 و 20-25)

شهرداری ورامین 1 - شهرداری تبریز صفر (25-22، در ست دوم در حریان است)

شهروند اراک 2 - کاله مازندران صفر (25-17، 25-21، در ست سوم در جریان است)

عقاب نهاجا 1 - شهرداری گنبد 1 (25-19، 22-25، در ست سوم در جریان است)

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تثبیت صندلی پیکان در صدر جدول، پیروزی آسان سایپا در ارومیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تثبیت صندلی پیکان در صدر جدول، پیروزی آسان سایپا در ارومیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید