ترامپ به ورود اوباما در تبلیغات انتخاباتی واکنش نشان داد

به گزارش بهترینهای وب به نقل از پایگاه هیل، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در اظهاراتی به وارد شدن باراک اوباما رئیس جمهوری پشین این کشور به کارزار انتخابات میان دوره ای کنگره در ماه نوامبر واکنش نشان داد.

ترامپ به ورود اوباما در تبلیغات انتخاباتی واکنش نشان داد

رئیس جمهوری آمریکا در این خصوص گفت: او بازهم به کارزار انتخاباتی وارد می گردد. این یک خبر خوب است.

وی در ادامه اضافه نمود: وقتی خود در حال این کار بودم، فکر می کردم که او سخت تر از هیلاری کلینتون رقابت انتخاباتی می کرد.

این در حالیست که ترامپ 17 شهریور ماه نیز در واکنش به اظهارات باراک اوباما رئیس جمهوری پیشین این کشور گفته بود: شرمسار، برنامه را دیدم، اما هنگام سخنرانی او خوابم بُرد. سخنان او (اوباما) برای خواب چیز خوبی است. اوباما سخنرانی کرد؛ اما چیزی را برای رأی دادن شما در انتخابات میان دوره ای آمریکا (بر اساس خواست وی) تغییر نداد.

لازم به ذکر است که باراک اوباما رئیس جمهوری پیشین آمریکا چندی پیش در سخنرانی خود درباره انتخابات میان دوره ای کنگره این کشور گفته بود: خطرها در این انتخابات بیش از هر زمان دیگری است. من اینجا هستم که یک پیغام ساده به شما بدهم: شما باید رأی بدهید؛ زیرا دموکراسی ما وابسته به آن است. تنها یک نگاه کوچک به تیتر اخبار باید به شما اعلام کند که این لحظه به معنای واقعی متفاوت است. خطرات بسیار بالا هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ترامپ به ورود اوباما در تبلیغات انتخاباتی واکنش نشان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ به ورود اوباما در تبلیغات انتخاباتی واکنش نشان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید