ترامپ، سومین رئیس کارکنان کاخ سفید خود را برکنار کرد

به گزارش بهترینهای وب، رئیس جمهور آمریکا در ادامه فرایند برکناری مقام های دولتش، برای سومین بار رئیس کارکنان کاخ سفید را تغییر داد.

ترامپ، سومین رئیس کارکنان کاخ سفید خود را برکنار کرد

به گزارش گروه بین الملل بهترینهای وب، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توئیترش از برکناری میک مولوینی سومین رئیس کارکنان کاخ سفید در دولتش اطلاع داد.

از زمان ورود ترامپ به کاخ ریاست جمهوری آمریکا، ریاست کارکنان کاخ سفید تا به امروز سه بار تغییر نموده است.

ترامپ در توئیتی نوشت: من خرسندم که اعلام کنم مارک مدوز نماینده مجلس نمایندگان رئیس کارکنان کاخ سفید خواهد شد. من مارک را برای مدت ها طولانی می شناسم و با او کار نموده ام و رابطه خیلی خوبی داریم.

میک مولوینی (راست) و مارک مدوز (چپ)

رئیس جمهور آمریکا در توئیت دیگری اینطور نوشت: می خواهم از میک مولوینی رئیس موقت (کارکنان کاخ سفید) به خاطر خدمت خوبش به دولتم تشکر کنم. او سفیر ویژه ایالات متحده در امور ایرلند شمالی خواهد شد. سپاسگزارم.

اعلام برکناری مولوینی از ریاست کارکنان کاخ سفید و معین مدوز به عنوان جانشین او در شرایطی اجرا شده که از ژانویه 2017 و شروع به کار دولت ترامپ تا به امروز چهار نفر این سِمت را برعهده داشته اند.

تا به امروز رینس پریباس رئیس پیشین کمیته ملی حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016، جان کلی ژنرال بازنشسته و وزیر پیشین امنیت داخلی دولت ترامپ و میک مولوینی از ریاست کارکنان کاخ سفید برکنار شده اند. مولوینی پیش از انتخاب به عنوان رئیس کارکنان کاخ سفید، مدیر دفتر مدیریت بودجه دولت آمریکا بود.

مارک مدوز 60 ساله، رئیس جدید کارکنان کاخ سفید نماینده جمهوری خواه مردم ایالت کارولینای شمالی در مجلس نمایندگان آمریکا است و برای شروع به کار در کاخ سفید باید از کنگره انصراف دهد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ترامپ، سومین رئیس کارکنان کاخ سفید خود را برکنار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ، سومین رئیس کارکنان کاخ سفید خود را برکنار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید