ترمینال کرمان در حالت نیمه تعطیل، بازگشت 5000 زائر به استان کرمان

به گزارش بهترینهای وب، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان از بازگشت بیش از 5 هزار زائر اربعین حسینی از مرز شلمچه به استان کرمان اطلاع داد.

ترمینال کرمان در حالت نیمه تعطیل، بازگشت 5000 زائر به استان کرمان

مهدی صیفوری در گفت وگو با خبرنگار بهترینهای وب، در مورد آخرین وضعیت بازگشت زائران اربعین حسینی(ع) استان کرمان گفت: با توجه به اینکه سفر زائران کربلای معلی تقریبا رو به اتمام است، اداره کل حمل و نقل جاده ای احتمال این را می دهد که فردا دوشنبه 25 مهرماه اوج بازگشت زائران به استان باشد و به همین دلیل همه سرویس های استان را تعطیل و به سمت مرز شلمچه گسیل داده ایم.

وی با اعلام این خبر که 100 درصد ناوگان حمل و نقل جاده ای استان در اختیار زائرین اربعین حسینی است، در ادامه درباره نحوه پاسخگویی این اداره کل به احتیاج هم استانی ها در مسیرهای دیگر (درون استانی) اظهار کرد: اداره کل راهداری و حمل و نقل استان کرمان از ناوگان های که توانایی رفتن به مرز شلمچه را ندارند اما می توانند مسافران درون استانی را جابجا نمایند، درخواست نموده که به یاری این اداره کل بیایند و نهایت مدیریت در این خصوص در حال اجرا است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمان اعلام کرد: براساس رصد ما تا این لحظه هیچ یک از زائران کرمانی در مرز شلمچه برای آمدن به کرمان معطل نشده اند ضمن آنکه کرایه اتوبوس های بازگشت زائرین اربعین حسینی از مرزهای کشور نیز هیچ تغییری پیدا ننموده است.

وی از اعزام حدود 100 دستگاه اتوبوس از بامداد امروز تا ساعت 12 امشب به مرز شلمچه اطلاع داد و گفت: تا زمانی که مطمئن شویم مسافران کرمانی در مرز شلمچه برای بازگشت به استان مسئله ای نداشته باشند، 100 درصد ناوگان حمل و نقل استان کرمان در اختیار زائرین اربعین حسینی(ع) هستند.

صیفوری با بیان این مطلب که تا کنون بیش از 5 هزار زائر از مرز شلمچه به استان کرمان بازگشت داده شده اند، توضیح داد: امیدواریم مسافران اربعین حسینی در بازگشت به استان های خود به سلامتی برگشت داده شوند و هیچ مسئله ای در زمینه حمل و نقل آنها نداشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ترمینال کرمان در حالت نیمه تعطیل، بازگشت 5000 زائر به استان کرمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترمینال کرمان در حالت نیمه تعطیل، بازگشت 5000 زائر به استان کرمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید