تصاویر موبایل ال جی جی 8 تینک فاش شد

به گزارش بهترینهای وب، به تازگی تصاویری از موبایل G8 ThinQ منتشر شده که نشان می دهد این دستگاه نمایشگری تمام صفحه دارد. شایعات حاکی از آن است که این دستگاه مجهز به فناوری شناسایی صورت و قابلیت واقعیت افزوده است.

تصاویر موبایل ال جی جی 8 تینک فاش شد

به گزارش خبرگزاری اقتصادایرانبه نقل از انگجت، احتمالا جانشین موبایل G7 ThinQ ال جی تا یک هفته دیگر رونمایی گردد. بنابراین تعجبی ندارد از هم اکنون عکس های مختلفی از آن در فضای اینترنت فاش گردد.

به همین دلیل تعدادی تصویر منتشر شده که موبایل G8 ThinQ را از هر زاویه ای نشان می دهد. با توجه به این تصاویر به نظر می رسد موبایل مذکور شباهت بسیار زیادی به نسخه قدیمی دارد. G8 ThinQ موبایلی با نمایشگر تمام صفحه و بریدگی در قسمت دوربین جلو است. البته به نظر می رسد دوربین های پشتی دستگاه نیز به طور افقی قرار گرفته باشند.

در قسمت پایین دستگاه پورت های آن دیده می گردد که شامل یک جک 3.5 میلی متری است که بسیاری از فراوری نمایندگان موبایل آن را حذف نموده اند.

البته شرکت هنوز معینات موبایل را اعلام ننموده اما در اوایل ماه جاری میلادی معین شد G8 ThinQ مجهز به فناوری شناسایی صورت و قابلیت های واقعیت افزوده است.

شایعات قبلی حاکی از آن بود که دستگاه های آینده ال جی از دو نمایشگر پشتیبانی می نمایند. اما در تصاویر فاش شده نشانی از این ویژگی دیده نمی گردد. به هرحال به نظر می رسد نمایشگر دوم افزودنی باشد و بخشی از دستگاه موبایل نیست.

طبق یک شایعه دیگر قیمت G8 ThinQ کمتر از هزار دلار است اما صحت آن معین نیست. شرکت ال جی پرچمدار بعدی خود را در یک رویداد مخصوص پیش از کنگره جهانی موبایل رونمایی می نماید.

منبع: اقتصاد ایران

به "تصاویر موبایل ال جی جی 8 تینک فاش شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر موبایل ال جی جی 8 تینک فاش شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید