تغییر کاربری برخی مدارس یزد بلامانع است

به گزارش بهترینهای وب، محمود زمانی قمی شنبه شب در جلسه شورای آموزش و پرورش استان یزد در مورد درخواست مطرح شده از سوی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یزد مبنی بر تغییر کاربری بخشی از فضاهای برخی مدارس در راستای درآمدزایی برای یاری به اداره مدارس گفت: این اقدام از نظر بلامانع است و هر کاری امکان اجرای آن وجود داشته باشد، انجام خواهیم داد.

تغییر کاربری برخی مدارس یزد بلامانع است

وی اعلام کرد: در هر حال در سیستم اداری مشکلاتی وجود دارد و معتقدم بلاخره مسیر باید از یک جا باز گردد، گرچه بودجه نداریم اما باید تدبیر داشته باشیم و اینکه بخشی از فضاهای یک مدرسه با تغییر کاربری به درآمدزایی برای مدرسه یاری کند، تدبیر شایسته ای است.

استاندار یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدام برای اجرای طرح ایران ـ مهارت بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش اعلام کرد: باید روی این طرح تکیه کنیم زیرا مشکل ما همواره این بوده که فارغ التحصیلان مقاطع مختلف تحصیلی فاقد مهارت هستند و اینکه مهارت آموزی از مدارس شروع شده، جای بسی خوشحالی است.

زمانی قمی با اشاره به بحث مطرح شده در شورا در مورد اینکه مهارت ها اتفاقا باید در مدارس مناطق محروم با جدیت بیشتری آموزش داده گردد، اضافه نمود: متاسفانه تمام جهت گیری های ما در حوزه اقتصاد و سایر حوزه ها به نحوی است که گروه محروم تر عقب می ماند و گروه های برخوردارتر با اجرای طرح ها، برخوردارتر می شوند.

وی توضیح داد: جامعه دارای این شرایط، نه ویژگی اسلامی دارد نه انسانی بنابراین باید کوشش کنیم طرح های ما، بیشتر افراد ضعیف و محروم جامعه را زیر پوشش بگیرد و منافع طرح ها عاید این افراد گردد.

استاندار یزد اعلام کرد: سلامت سیاست های ما زمانی محقق می گردد که بتوانیم در اجرای طرح های خود همه افراد جامعه به ویژه قشری که از متوسط جامعه نیز ضعیف تر است، ببینیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تغییر کاربری برخی مدارس یزد بلامانع است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر کاربری برخی مدارس یزد بلامانع است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید