تمدن 11هزارساله هرسین مقصد گردشگران اروپایی

به گزارش بهترینهای وب، سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: تمدن 11هزارساله مناطق لک نشین کرمانشاه، مقصد گردشگران اروپایی شد.

تمدن 11هزارساله هرسین مقصد گردشگران اروپایی

به گزارش بهترینهای وب به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، شکوفه مهدی آبادی سرپرست معاونت گردشگری این اداره کل، امروز چهارشنبه 25 اردیبهشت 98، ضمن ابراز خرسندی از استقبال جامعه محلی جهت توسعه و تاسیس اقامتگاههای بوم گردی درمیان مناطق لک زبان گفت: وجود جاذبه های تاریخی و فرهنگی با پیشینه تمدن 11 هزارساله در آثار یک جانشینی در این مناطق همچون تپه گنج دره هرسین با قلعه باستانی سرماج ، میراث جهانی بیستون در کنار طبیعت به غایت زیبای دشت فراش ، رودخانه خروشان گاماسیاب و کوههای سر به فلک کشیده، تور های گردشگری فرهنگی و طبیعت گردی را به دیار مردمان این خطئه در مناطق روستایی کشانده است.

او ادامه داد: این اتفاق میمون با تعامل و همکاری دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری صاحب نام تهرانی و فعالان بومی گردشگری انجام شده است.

مهدی آبادی اضافه نمود: خریداران اروپایی این تورها که راستا و مقصدشان استانهای جنوب غربی و غرب کشور بوده، طی نظرسنجی کرمانشاه را به واسطه تنوع جاذبه های گردشگری، اقلیم و آب و هوا، خدمات اقامت و پذیرایی در صدر استانهای خوزستان ، زنجان، آذربایجان و سایر مقاصد این تور دانسته اند.

وی اعلام نمود: روستای سرماج هرسین از نگاه گردشگران خارجی شایسته ترین میزبان فرهنگی با طبیعت زیبا و مردمانی مهربان شناخته شده است.

منبع: میراث آریا

به "تمدن 11هزارساله هرسین مقصد گردشگران اروپایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدن 11هزارساله هرسین مقصد گردشگران اروپایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید