تیم ملی والیبال ایران در لیست انتظار واکسن کرونا

به گزارش بهترینهای وب، تهران (پانا) - سیامک افروزی پزشک و فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال ایران گفت که مسئولین کمیته ملی المپیک، وعده اختصاص واکسن به ملی پوشان را داده اند و امیدواریم که به زودی عملی گردد.

تیم ملی والیبال ایران در لیست انتظار واکسن کرونا

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نتایج تست PCR دوم بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی، دریافت شد که متاسفانه جواب آزمایش سه بازیکن دیگر نیز مثبت است و قرنطینه شدند.

سیامک افروزی با اعلام این خبر اضافه نمود: بر اساس پروتکل های معین شده، بازیکنانی که وارد اردو شدند، دارای آزمایش منفی کرونا بودند و بر همین اساس، پوریا یلی و علی اصغر مجرد که نتیجه تست شان مثبت بود، اجازه ورود نیافتند و قرنطینه شدند.

افروزی با بیان این که برای اطمینان بیش تر، دوباره از تمام بازیکنان وارد شده به اردو (18 نفر) در بدو ورود تست کرونا گرفته شد، توضیح داد: امروز نتایج معین شد و متاسفانه نتیجه آزمایش سه نفر دیگر از بازیکنان (پوریا فیاضی، محمدرضا حضرت پور و آرمان صالحی) مثبت است.

وی ادامه داد: چون محمدرضا حضرت پور دارای علائم کرونا بود، دو هفته به قرنطینه می رود. پوریا فیاضی و آرمان صالحی هم که علائم نداشتند، به مدت 10 روز قرنطینه می شوند. البته این بازیکنان پس از انتها دوران قرنطینه خود، مجددا تست PCR می دهند و در صورتی که نتیجه آن منفی باشد، وارد اردو خواهند شد.

پزشک و فیزیوتراپیست تیم ملی والیبال گفت: بر اساس پروتکل های معین شده، بازیکنان تا روز 14 فروردین تمرین نخواهند داشت و به دلیل تعطیلی فردا (آدینه) هر بازیکنی که اردو را ترک کند، شنبه قبل از آغاز تمرینات باید دوباره تست کرونا بدهد.

وی تاکید نمود: هیچ فرد دیگری داخل اردو درگیر ویروس کرونا نشده است و پنج بازیکنی که اعلام شد، در تعطیلات نوروز مبتلا شده اند. همه نفرات حاضر نیز با رعایت دقیق پروتکل ها در جمع ملی پوشان هستند.

افروزی با بیان این که پیگیر دریافت واکسن برای ملی پوشان هستیم، اضافه نمود: مسئولین کمیته ملی المپیک قول مساعد داده اند که به زودی واکسن کرونا برای بازیکنان تیم ملی والیبال اختصاص دهند و امیدوارم این وعده هرچه زودتر عملی گردد تا بازیکنان و کادر فنی، با تمرکز بیش تری تمرینات خود را پیگیری نمایند.

امیرخوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال نیز گفت: با توجه به نتیجه مثبت تست محمدرضا حضرت پور و آرمان صالحی و قرنطینه شدن این دو بازیکن، با نظر ولادیمیر آلکنو سرمربی تیم، اسماعیل طالبی نیز در پست لیبرو به جمع ملی پوشان دعوت شد. این بازیکن تا روز شنبه دو بار تست خواهد داد که در صورت منفی بودن، وارد اردو می گردد.

تیم ملی والیبال ایران در امسال لیگ ملت ها و بازی های المپیک توکیو را پیش رو دارد و خود را برای حضور شایسته در این رقابت ها آماده می نماید.

منبع: خبرگزاری پانا

به "تیم ملی والیبال ایران در لیست انتظار واکسن کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم ملی والیبال ایران در لیست انتظار واکسن کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید