حاشیه مراسم سالگرد مظلومی، فتحی: به زودی در جدول بالاتر از پرسپولیس قرار می گیریم، اگر قرار است با جپاروف قهرمان شویم، بهتر است نشویم

به گزارش بهترینهای وب، امیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال گفت که به زودی در جدول بالاتر از پرسپولیس قرار می گیرند.

حاشیه مراسم سالگرد مظلومی، فتحی: به زودی در جدول بالاتر از پرسپولیس قرار می گیریم، اگر قرار است با جپاروف قهرمان شویم، بهتر است نشویم

به گزارش خبرنگار ورزشی بهترینهای وب، مراسم چهارمین سالگرد درگذشت غلامحسین مظلومی امروز (پنجشنبه) در قطعه نام آوران بهشت زهرا (س) برگزار گردید.

بازیکنان استقلال و کادر فنی از هتل المپیک خود را به مراسم رساندند. ملی پوشان استقلال نیز در این مراسم شرکت نموده بودند.

وینفرد شفر به همراه دستیارانش بر سر مزار مظلومی حاضر شد و ادای احترام کرد.

پرویز مظلومی، حسین فرکی، بهتاش فریبا، امیرحسین صادقی و دیگر پیشکسوتان حضور داشتند.

زمانی که امیرحسین فتحی در حال ترک مراسم بود، طرفداران استقلال او را دوره نموده و سؤالاتی از سرپرست باشگاه پرسیدند. تعدادی از طرفداران از فتحی خواستند همچنان پیگیر سوپرجام باشند که سرپرست باشگاه استقلال گفت: همانطوری که پیش از این قول داده بودیم، با جدیت پیگیر پرونده سوپرجام هستم و این بار هم قول می دهیم از حق مان کوتاه نمی آییم.

وی در مورد بحث بازگشت جپاروف به استقلال مطرح نمود: اگر قرار باشد با بازگشت جپاروف تیم قهرمان گردد، همان بهتر نگردد. با این کارها قیمت بازیکن را بالا می برید، بگذارید کارمان را بکنیم و بدانید حواس مان به همه چیز هست.

طرفداران همچنین در خصوص عدم حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان پرسیدند و اینکه چرا یک نفر از مسئولان این وزارتخانه در مراسم حضور نداشتند. برگزاری مراسم چهارمین سالگرد مظلومی با حضور فتحی، شفر و بازیکنان استقلال + تصاویر

یکی از طرفداران با ناراحتی به فتحی گفت: همه دلخوشی ما استقلال است و صبح تا شب به عشق تیم مان زندگی می کنیم. لطفا در نیم فصل دوم تیم را تقویت کنید. ما نمی توانیم سرمان را مقابل پرسپولیسی ها بالا بگیریم، آنها سال ها سرشان پایین بود، حالا سر ما پایین است. فتحی در جمع طرفداران گفت: مطمئن باشید خودمان را از بالای جدول بالا می کشانیم و در جدول بالاتر از پرسپولیسی ها قرار می گیریم.

امیرحسین صادقی نیز درباره وضعیت استقلال مطرح نمود: تیم در نیم فصل اول چند جا به جایی داشته و قطعا در ادامه با تقویتی که خواهند، شرایط بهتر از گذشته می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حاشیه مراسم سالگرد مظلومی، فتحی: به زودی در جدول بالاتر از پرسپولیس قرار می گیریم، اگر قرار است با جپاروف قهرمان شویم، بهتر است نشویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حاشیه مراسم سالگرد مظلومی، فتحی: به زودی در جدول بالاتر از پرسپولیس قرار می گیریم، اگر قرار است با جپاروف قهرمان شویم، بهتر است نشویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید