حل مسائل گردشگری نیازمند وحدت فرماندهی در این حوزه است

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: حل مسائل حوزه گردشگری احتیاجمند وحدت فرماندهی در این حوزه است و برای پیشبرد اهداف در این عرصه احتیاج به تمرکز و وحدت رویه وجود دارد.

حل مسائل گردشگری نیازمند وحدت فرماندهی در این حوزه است

سیدحسن حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران، با اشاره به حضور روبه رشد ورود گردشگران خارجی به کشور اضافه نمود: با توجه به حجم میراثی که از گذشتگان باقی مانده و جاذبه ­های طبیعی کشورمان، ایران بهترین موقعیت را برای گردشگران خارجی داراست.

نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هم اکنون کشور احتیاج به برنامه جامعه­ برای گردشگری است که در همین راستا اقدامات خوبی در سازمان میراث فرهنگی در زمینه تهیه سند راهبری گردشگری انجام گردیده است.

او در تشریح آسیب های پیش­روی گردشگری کشور اضافه نمود: حل مسائل حوزه گردشگری احتیاجمند وحدت فرماندهی دراین حوزه است وبرای پیشبرد اهداف در این عرصه احتیاج به تمرکز و وحدت رویه وجود دارد.

حسینی اعلام نمود: هم اکنون دستگاه­ هایی که در عرصه گردشگری تأثیرگذاری دارند چندان پاسخگوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیستند و این سازمان نیز به لحاظ جایگاهی قدرت لازم را برای اینکه این دستگاه ها را مجاب به انجام فعالیت های مورد نظر کند، دارا نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: گردشگری کم هزینه ترین و مناسب ترین روش برای کسب درآمد و اشتغال است و ما می توانیم درآمد ارزی مناسبی را از این صنعت فراهم آوریم.

منبع: میراث آریا

به "حل مسائل گردشگری نیازمند وحدت فرماندهی در این حوزه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حل مسائل گردشگری نیازمند وحدت فرماندهی در این حوزه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید