خبرنگاران تمامی مراکز گردشگری و بوستان های فیروزکوه در روز طبیعت تعطیل است

به گزارش بهترینهای وب، تهران- خبرنگاران- فرماندار شهرستان فیروزکوه خاطرنشان کرد: تمامی مراکز گردشگری و بوستان های این شهرستان در روز 13 فروردین ماه تعطیل است.

خبرنگاران تمامی مراکز گردشگری و بوستان های فیروزکوه در روز طبیعت تعطیل است

ابوالقاسم مهری عصر چهارشنبه در این باره به خبرنگار بهترینهای وب گفت: در راستای اجرای مصوبات ستادملی مدیریت کرونا و ستاد استانی مدیریت کرونا در شهرستان فیروزکوه، ستاد شهرستانی با هماهنگی ستاد خدمات سفر، تصمیماتی اتخاذ و ابلاغ شد. برهمین اساس ممنوعیت دورهمی و تجمع در روز طبیعت در سطح شهرستان فیروزکوه با تعطیلی بوستان ها و مراکز تفریحی و گردشگری در روز طبیعت دنبال خواهد شد.

وی گفت: از سوی دیگر کاهش زمان منع تردد شبانه از ساعت 22 تا 3 بامداد نیز اعمال خواهد شد که برای بخش ارجمند دروازه ورودی مستقر شده است.

مهری ادامه داد: همچنین دستگاه های اجرایی و پلیس در سطح شهرستان ورودی بوستان ها و جهتهای مراکز تفرجگاهی را کنترل می نمایند.

فرماندار فیروزکوه ادامه داد: از شهروندان شهرستان و مسافرین درخواست می کنیم توجه جدی به محدودیت ها داشته و مشارکت فعالی با پلیس، هلال احمر و اورژانس داشته باشند.

وی با بیان اینکه شهرستان فیروزکوه به لحاظ کرونایی در شرایط نارنجی و نزدیک به قرمز به سر می رود تاکید نمود: از شهروندان درخواست می کنم در این روزها همراهی کاملی داشته باشند و چون گذشته صبورانه مشارکت نمایند تا این شرایط را به شکلی بهتر پشت سر بگذاریم، بی تردید امر سلامت یکی از شاخص های مهم جامعه است لذا باید درخواست کنیم شهروندان با همراهی کامل زمینه عبور از این شرایط را فراهم نمایند.

مهری با بیان اینکه کلیه مراکز تفریحی، بوستان ها و مراکز گردشگری در روز طبیعت در شهرستان فیروزکوه تعطیل خواهند بود، اعلام کرد: همچنان توصیه ما در خانه ماندن و پرهیز از دورهمی و دید و بازدید در روز طبیعت و پرهیز از شکل گیری هرگونه تجمع در جهت حفظ سلامت است.

وی یادآور شد: محورهای مواصلاتی شهرستان در دو روز آینده یعنی 12 و 13 فروردین ماه دارای محدودیت است، لذا از همه رانندگان و مسافرین درخواست می کنیم در این جهت مقررات را رعایت نمایند و بی تردید اعمال قانون و جریمه متخلفان انجام می گردد.

به گفته مهری، این محدودیت از فردا / پنجشنبه یعنی نخستین ساعت روز 12 فروردین اعمال خواهد شد.

به گزارش بهترینهای وب، شهرستان فیروزکوه با 34 هزار نفر جمعیت در شمال شرق تهران قرار گرفته است.

این شهرستان نقطه اتصال استان های تهران، سمنان و مازندران است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تمامی مراکز گردشگری و بوستان های فیروزکوه در روز طبیعت تعطیل است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تمامی مراکز گردشگری و بوستان های فیروزکوه در روز طبیعت تعطیل است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید