خبرنگاران پنج انبار احتکار کالا در شاهین دژ کشف شد

به گزارش بهترینهای وب، مهاباد- خبرنگاران- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شاهین دژ گفت: پنج انبار احتکار کالا به ارزش 2.2 میلیارد ریال در این شهرستان کشف شد.

خبرنگاران پنج انبار احتکار کالا در شاهین دژ کشف شد

امان الله نقدی روز آدینه در گفت و گو با خبرنگار بهترینهای وب اضافه نمود: طی بازرسی های اجرا شده توسط بازرسان صنعت، معدن وتجارت در شاهین دژ انبارهای احتکار سیمان، لوزام خانگی، آرد و کالای قاچاق در داخل و اطراف این شهرستان شناسایی و پلمب شد.

وی ادامه داد: کالاهای کشف شده شامل انواع لوازم خانگی به ارزش یک میلیارد و 873 میلیون ریال، کالاهای قاچاق به ارزش 120 میلیون ریال، هزار کیسه سیمان به ارزش 148 میلیون ریال و آرد خبازی به ارزش نزدیک به 77 میلیون ریال بوده که توقیف شده است.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شاهین دژ به عملکرد این اداره در پنج ماهه نخست امسال اشاره نمود و گفت: طی این مدت در راستای پایش و کنترل بازار در سطح فراوری و عرضه بخصوص در حوزه کالاهای اساسی و حوزه سلامت 2 هزار و 289 مورد بازرسی انجام شد.

نقدی گفت: طی این بازرسی های اجرا شده 147 فقره پرونده انواع تخلفات صنفی به ارزش بیش از 11 میلیارد و 121 میلیون ریال تشکیل و جهت رسیدگی بیشتر و صدور حکم نهایی به سازمان تعزیرات ارجاع داده شده است.

وی اعلام کرد: با توجه به اقدامات به موقع و خوب همکاران صنعت، معدن و تجارت شهرستان شاهین دژ در بحث بازرسی و کنترل بازار بخصوص در ایام عید نوروز، ماه مبارک رمضان و نظارت جدی و دقیق در حوزه کالاهای بهداشتی و سلامت مورد احتیاج مردم از جمله ماسک، الکل و مواد ضد عفونی کننده این اداره از سوی فرماندار محترم شهرستان با اهداء لوح تقدیر مورد تشویق نهاده شد.

نقدی یادآوری کرد: سامانه شبانه روزی 124 ستاد خبری سازمان جهت دریافت هرگونه شکایات، گزارشات و نقطه نظرات شهروندان است.

شهرستان شاهین دژ با 96 هزار نفر جمعیت در 225 کیلومتری مرکز استان واقع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران پنج انبار احتکار کالا در شاهین دژ کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پنج انبار احتکار کالا در شاهین دژ کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید