خبرنگاران 3 بیمار مبتلا به کرونا در اشنویه ترخیص شدند

به گزارش بهترینهای وب، مهاباد- خبرنگاران- فرماندار اشنویه گفت: از چهار مورد مثبت ابتلا به بیماری کرونا در این شهرستان، تا به امروز سه بیمار ترخیص شده اند و تنها یک نفر در بیمارستان نبی اکرم(ص) این شهرستان بستری است.

خبرنگاران 3 بیمار مبتلا به کرونا در اشنویه ترخیص شدند

عبدالسلام مام عزیزی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار بهترینهای وب با بیان اینکه تا به امروز هیچ مورد فوتی بر اثر بیماری کرونا در اشنویه ثبت نشده، اضافه کرد: از مجموع 20 مورد مشکوک ابتلا به بیماری کرونا نتیجه آزمایش 13 نفر منفی و چهار نفر مثبت بوده است.

وی با بیان اینکه جواب سه مورد مشکوک به کرونا تا به امروز اعلام نشده است، اظهارداشت: حال عمومی بیماران کرونایی که ترخیص شده اند، مساعد است و هم اکنون نیز تحت مراقبت و پایش مستمر قرار دارند.

فرماندار اشنویه از همه شهروندان و روستانشینان این شهرستان درخواست کرد برای مقابله با بیماری کرونا به پویش 2914 بپیوندند و از 29 اسفند 1398 تا 14 فروردین 1399 درخانه بمانند.

مام عزیزی بیان نمود: با اقدامات انجام یافته، شرایط پیشگیری از شیوع کرونا تا به امروز در اشنویه مناسب بوده و با همکاری مردم و توجه به توصیه های بهداشتی و کوشش مسوولان امیدواریم بتوانیم سطح مقابله با این ویروس را افزایش دهیم.

بر اساس آخرین آمار، از ابتدای شیوع بیماری کرونا در آذربایجان غربی 367 نفر به این بیماری مبتلا شده اند که از این تعداد 23 نفر فوت نموده اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 3 بیمار مبتلا به کرونا در اشنویه ترخیص شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 3 بیمار مبتلا به کرونا در اشنویه ترخیص شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید