خبرنگاران 93 درصد ساکنان تربت جام و صالح آباد غربالگری شدند

به گزارش بهترینهای وب، مشهد- خبرنگاران- رییس دانشکده علوم پزشکی تربت جام گفت: هم اکنون 93 درصد ساکنین این شهرستان و صالح آباد توسط گروههای مراقبتی این دانشکده غربالگری شده اند.

خبرنگاران 93 درصد ساکنان تربت جام و صالح آباد غربالگری شدند

دکتر محمد افکار روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار بهترینهای وب اضافه کرد: تا به امروز 96 نفر از بیماران بیمارستان سجادیه این شهرستان از بیمارستان مرخص شده و در منازل خود قرنطینه و تحت درمان هستند.

وی با بیان اینکه دیر رسیدن جواب آزمایش های بیماران از مهمترین مسائل در مبارزه با این بیماری است ادامه داد: تعداد بیماران مبتلا به کرونا در این شهرستان خراسان رضوی به 124 نفر رسیده است.

وی خود مراقبتی و رعایت بهداشت فردی را مهمترین اقدام موثر برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ذکر کرد و گفت: همه مردم باید با جدیت به این توصیه توجه ویژه داشته و به آن عمل نمایند.

دکتر افکار اضافه کرد: سه بیمارستان سجادیه، مهر مادر و ارتش در این شهرستان با افزون بر 195 تخت مجهز برای پذیرش مبتلایان به بیماری کرونا در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: تا به امروز 14 تن از بیماران بستری در بیمارستان سجادیه تربت جام بر اثر ابتلا به کرونا فوت نموده اند که مربوط به شهرستان های باخرز و صالح آباد نیز می باشند.

شهرستان تربت جام در 165 کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار گرفته است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 93 درصد ساکنان تربت جام و صالح آباد غربالگری شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 93 درصد ساکنان تربت جام و صالح آباد غربالگری شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید