دانشگاه آزاد اسلامی از طرح های فناور برای مقابله با کرونا حمایت می نماید

به گزارش بهترینهای وب، معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد از طرح های فناورانه برای مقابله با ویروس کرونا حمایت و پشتیبانی علمی، اداری و اقتصادی می نماید.

دانشگاه آزاد اسلامی از طرح های فناور برای مقابله با کرونا حمایت می نماید

به گزارش گروه فناوری بهترینهای وب به نقل از دانشگاه آزاد، ششمین جلسه شورای ارزیابی طرح های مقابله با ویروس کرونا دانشگاه آزاد اسلامی با حضور روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه و اعضای شورا به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید.

دهقانی فیروزآبادی بر حمایت و پشتیبانی علمی، اداری و اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی از طرح های فناورانه برای مقابله با ویروس کرونا تاکید نمود و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان دانشگاه مردم نهاد و مساله محور، تمام توان، ظرفیت و امکانات خود را برای مقابله با ویروس کرونا به کار گرفته است.

در این جلسه، چهار طرح فناورانه جدید دانشگاه آزاد اسلامی شامل ردیاب های ویروس ها برای استفاده در محیط های عمومی، ساخت قطعات وارداتی اتوکلاوها، مواد ضدعفونی کننده پایه صابونی و ماسک های پیشرفته نسل جدید که توسط دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی، اصفهان و علوم پزشکی طراحی و فراوری شده است، مورد تصویب نهاده شد.

با تخصیص اعتبار به این طرح ها، واحد های فناور وارد فاز فراوری شده و این محصولات در آینده نزدیک به صورت گسترده وارد بازار می شوند. پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی تا به امروز 7 طرح مقابله با ویروس کرونا را تصویب نموده و مورد حمایت قرار داده است.

لازم به ذکر است کمیته ارزیابی طرح های فناورانه جلوگیری از کرونا از 20 اسفند به صورت روزانه برای آنالیز طرح های فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی تشکیل شده و تا ریشه کنی کامل ویروس کرونا از منطقه ادامه خواهد داشت.

مسعود پارسانیا، هدی جهاندار، هاشمیان، منصور بیات، مهدی رجبی، رامین اصغریان، حمید مهدی و آزاده کاظمی از اعضاء کمیته ارزیابی هستند. سیدمحمدجواد صدری مهر مدیر کل تجاری سازی و پارک علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی دبیری این جلسات را بر عهده دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دانشگاه آزاد اسلامی از طرح های فناور برای مقابله با کرونا حمایت می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه آزاد اسلامی از طرح های فناور برای مقابله با کرونا حمایت می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید