درخواست غلامپور، پشت پرده عقب نشینی دوباره حسینی

سید حسین حسینی با حضور یک دروازه بان هم سطح خودش دراستقلال هم مخالف است و حتی اگر موافقت کند منوط به پذیرش نیمکت نشینی از سوی دروازه بان جدید است. حسینی به این دلیل هنوز قرارداد نبسته.

درخواست غلامپور، پشت پرده عقب نشینی دوباره حسینی

سیدحسین حسینی بازهم با مسئولان باشگاه استقلال به توافق نرسید و باشگاه را بدون امضای توافقنامه جدید ترک کرد. درباره اینکه او چرا با استقلال به توافق نرسیده نقل نموده اند که هنوز بر سر مسائل اقتصادی به توفق نرسیده اند درحالی که یک هفته پیش کامران منزوی گفت با این دروازه بان به لحاظ اقتصادی توافق شده و پیش نویس قرارداد هم آماده است تا قراردادش را امضاء کند.

روزی که وریا غفوری با استقلال قرارداد بست قرار بود با سید حسین حسینی هم قرارداد تازه منعقد گردد اما این دروازه بان ادامه مذکرات را به یک روز بعد موکول کرد که درهمان روز هم با مسئولان باشگاهش به توافق نرسید. مسئله حسینی با استقلال اما اقتصادی نیست. حسینی بابت اینکه باشگاه استقلال میخواهد یک دروازه با هم سطح او به خدمت بگیرد دلخور است. به همین دلیل با دروازه بان هایی همچون اخباری و لک نیز مذاکراتی شده و حتی درباره قرارداد با منادی نیز خبرهایی به گوش می رسد که حسینی علاقه ای به رقابت با یک دروازه بان هم سطح در استقلال ندارد.

به نظر می رسد بعد از اجرای درخواست این دروازه بان مبنی برخارج شدن مهدی رحمتی از لیست بازیکنان فصل آینده حالا باشگاه استقلال باید به درخواست دیگری از سوی این دروازه بان که جذب نشدن دروازه بان هم سطح است تن دهد ویا اگر هم می خواهد دروازه بانی را به خدمت بگیرد حتما آن دروازه بان قبول کند که درطول یک فصل نیمکت نشین حسینی باشد. وضعیتی که برخلاف میل بهزاد غلامپور، مربی جدید دروازه بان های استقلال است و این مربی پس از شرکت در مراسم معارفه استراماچونی صراحتا گفت که استقلال به دو دروازه بان آماده و قبراق احتیاج دارد. غلامپور حتی در تایید صحبت هایش گفت که چون استقلال باید در 3 جبهه بجنگد یقینا به جذب دو دروازه بان هم سطح احتیاج دارد واگر قدری زودتر به استقلال می آمد قطعا اجازه نمی داد رحمتی از این تیم جدا گردد.

البته حسینی بعد از خروج از باشگاه در گفت وگویی کوتاه گفت که برای باشگاه استقلال شروطی نگذاشت است اما صحبت هایی که میان او و مسئولان باشگاه استقلال رد و بدل شده، چیز دیگری را نشان می دهد وحالh باید دید مسئولان باشگاه استقلال که رحمتی را به دلیل ایجاد حاشیه امن برای حسینی مجاب به جدایی کردند، آیا به این جمع بندی می رسند که برای حسینی رقیب نیاورند یا اگر می آورند مدعی نباشد تا این دروازه بان هم متقاعد به تمدید قراردادگردد یا خیر؟!

1

منبع: ایران ورزشی

به "درخواست غلامپور، پشت پرده عقب نشینی دوباره حسینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست غلامپور، پشت پرده عقب نشینی دوباره حسینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید