دعوت آمریکا به مذاکره، انحراف از سیاست های نظام است

به گزارش بهترینهای وب، زهره الهیان عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به سخنرانی حسن روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: آقای روحانی در بخش اول صحبت های خود، درباره برجام و همچنین بی تعهدی آمریکا نسبت به آن، روشنگری خوبی داشتند اما در بخش دوم، آمریکا را به مذاکره دعوت کردند که این مساله، انحراف از سیاست های کلی نظام بود.

دعوت آمریکا به مذاکره، انحراف از سیاست های نظام است

وی با بیان اینکه بنایی برای مذاکره با آمریکا نخواهیم داشت اضافه کرد: بر اساس منطق عقلایی، آزموده را آزمودن خطاست. افکار عمومی جهان امروز متوجه بی تعهدی آمریکا نسبت به موازین بین المللی گردیده و بیش از افکار عمومی جهان، امروز ملت ایران این بی تعهدی را به خوبی لمس نموده و به این نقطه رسیده که به هیچ وجه نمی گردد به وعده آمریکا اعتماد کرد.

الهیان با تاکید بر اینکه بخش دوم سخنان آقای روحانی از منظر ملت ایران پذیرفته گردیده نیست گفت: دعوت آمریکا به مذاکره، سیاست اشتباهی است. عدم ثبات و عدم عقلانیت در صحبت های ترامپ، بارها و بارها برای افکار عمومی جهان و سران کشورهای مختلف به اثبات رسیده است.

وی اضافه کرد: از این بابت، نوعی بی اعتنایی به صحبت های ترامپ در میان سران کشورها مشاهده می گردد؛ بر همین اساس، به مضحکه دریافت صحبت های ترامپ از سوی سران کشورهای مختلف، نقل محافل و رسانه های خارجی گردیده است.

نماینده سابق مجلس گفت: سیاست و استراتژی محکم جمهوری اسلامی ایران در قبال آمریکا از یک سو و سیاست های غلط خود آمریکا از سوی دیگر، باعث آشکارشدن بی تعهدی آمریکا در مجامع بین المللی گردیده است.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی توضیح داد: امروز وجهه و آبرویی برای آمریکا و به ویژه برای آقای ترامپ در میان افکار عمومی و سران کشورهای جهان باقی نمانده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دعوت آمریکا به مذاکره، انحراف از سیاست های نظام است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت آمریکا به مذاکره، انحراف از سیاست های نظام است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید