دفاع رئیس کارکنان کاخ سفید از عملکرد ترامپ در مقابله با کرونا

به گزارش بهترینهای وب، مارک مدوز در مصاحبه اخیر خود با دفاع از اقدامات دولت آمریکا در قبال شیوع کرونا، درباره ارائه درمانی جدید برای مقابله با این ویروس ابراز امیدواری کرد.

دفاع رئیس کارکنان کاخ سفید از عملکرد ترامپ در مقابله با کرونا

به گزارش به نقل از هیل، مارک مدوز، رئیس کارکنان کاخ سفید و رئیس انجمن درون حزبی آزادی، امروز در مصاحبه ای، از ارائه درمانی جدید برای مقابله با ویروس کرونا از سوی کشورش در روز های آینده اطلاع داد.

مدوز در مصاحبه با شبکه ای بی سی با اشاره به آنکه کشورش در حال حاضر با تمرکز بالایی بر روی واکسن، درمان و روش های کاهش فشار کرونا کار می نماید گفت: رئیس جمهور بسیار شفاف صحبت می نماید و هر میزان زمان و پول احتیاج باشد ما روی آن کار و سرمایه گذاری خواهیم کرد.

او در ادامه صحبت هایش با ابراز امیدواری درباره نتیجه کوشش های آمریکا گفت: امیدوار هستیم با پیشرفت جدید تکنولوژی و فناوری به روش های درمان جدیدی برای کرونا برسیم و در روز های آینده آن را معرفی کنیم.

مدوز در پاسخ به سوال مجری برنامه که گفته بود آیا کاخ سفید نباید بیشتر از این در مقابله با کرونا کوشش می کرد از دولتش دفاع نموده و گفت: ما قدم های بی سابقه ای برداشتیم. رئیس جمهور خیلی پیشتر از آنکه کارشناسان بهداشت بگویند ورود مسافران از چین را ممنوع بیان کرد و بعد هم کسب وکار را تعطیل کردیم تا با آثار مخرب کرونا مقابل کنیم.

او در ادامه با اشاره به راه چاره های تجهیز فردی برای مقابله با کرونا گفت: ما راه حلی برای کرونا نداریم. مواردی مثل ماسک، تعطیلی و قرنطینه برای مقابله با این ویروس کارساز نیست و همه ما به آن واقف هستیم. امیدوارم نبوغ آمریکایی ها به کشف واکسن و درمان کرونا بینجامد.

این صحبت های مدوز در راستای گفتگوی هفته گذشته ترامپ انجام گرفته که در آن رئیس جمهور آمریکا با تغییر موضع از حرف های پیشینِ خود، اذعان داشته است، کرونا پیش از آنکه بهتر گردد رو به وخامت خواهد رفت.

بنا بر اعلام سایت تا به امروز 16 میلیون و 442 هزار و 64 نفر در سراسر دنیا به بیماری کووید-19 ناشی از ویروس کرونا مبتلا شده اند. از این تعداد 652 هزار و 318 نفر جان باخته و 10 میلیون و 52 هزار و 502 نفر هم از این بیماری بهبود یافته اند.

آمریکا با 4 میلیون و 371 هزار و 839 نفر مبتلا، در صدر جدول بیشترین کشور های آلوده قرار گرفته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "دفاع رئیس کارکنان کاخ سفید از عملکرد ترامپ در مقابله با کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاع رئیس کارکنان کاخ سفید از عملکرد ترامپ در مقابله با کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید